Wpis z mikrobloga

Cześć. Od jakiegoś czasu zajmuję się tworzeniem projektu Biblii Online. Biblia jest tworzona w technologii RWD, dzięki czemu możecie dodać ikonkę strony do pulpitu waszego telefonu i używać jej jako aplikacji. Aktualnie jestem na wczesnej fazie rozwoju, ale działa już rejestracja, logowanie, dodawanie i usuwanie notatek. Niedługo będzie również importowanie i exportowanie kopii zapasowej w formie plików TXT, możliwość customizacji wyglądu itd. Stąd też moje pytania. Czy ktoś z was w ogóle korzystałby z takiej aplikacji, a jeśli tak to czego by od niej oczekiwał? Dajcie proszę trochę feedbacku :) Dodam jeszcze że będzie to Wolne i otwarte oprogramowanie (FOSS), czyli każdy będzie mógł sprawdzić kod źródłowy, kopiować, modyfikować i rozpowszechniać stronę

link do strony : naszabiblia.pl

#programowanie #foss #opensource #wiara #chrzescijanstwo #biblia #rwd #aplikacje #technologia
A.....i - Cześć. Od jakiegoś czasu zajmuję się tworzeniem projektu Biblii Online. Bib...

źródło: comment_1653305522Zo8FfrPSe0ZEKZHlpnyJnF.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Aplikacja_TelaDei: totalnie bez sensu, to tak jakbyś tworzył specjalny odtwarzać wideo tylko dla jednego filmu. Jak chcesz mieć biblię na telefon to wystarczy sobie ją ogarnąć jako ebook i przeczytać za pomocą dowolnej apki do ebooków
  • Odpowiedz
@ToksycznySocjopata: Tak naprawdę to projekt zacząłem bo sam potrzebowałem takiej aplikacji. Nie znalazłem żadnej konkretnej aplikacji która spełniała by wszystkie moje oczekiwania, czyli proste i czytelne tworzenie notatek, ładnie i estetycznie zrobiona stona RWD, możliwość zrobienia kopii zapasowej w formie folderu z plikami txt. Wszystkie polskie projekty wyglądają jak całkowicie opuszczone
  • Odpowiedz
@ToksycznySocjopata: Biblię czytam codziennie. Mam swoje ulubione fragmenty i zawsze w różnych chwilach lubię do nich wracać. Pytasz trochę jakby to było coś dziwnego, a przecież najpopularniejsza aplikacja Biblii w Google Play ma ponad 100 milionów pobrań. Wydaje mi się że niektórzy Biblię traktują trochę inaczej niż zwykłą książkę do niedzielii
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: Wiem że technicznie nie jest to aplikacja, ale piszę tak zawsze, ponieważ kiedyś kiedy w ogóle dowiedziałem się że stron internetowych można używać prawie jak aplikacji , to tak było to "reklamowane". Dla mnie był to bardzo duży przełom i od uzależniło mnie to od Google Play
  • Odpowiedz
Wydaje mi się że niektórzy Biblię traktują trochę inaczej niż zwykłą książkę do niedzielii


@Aplikacja_TelaDei: Ale nie chodzi o to jak ty traktujesz biblię wtf możesz ją sobie traktować jak chcesz ale jest to zwykła książka jak każda inna i nie potrzeba pisać specjalnej aplikacji do czytania tej jednej książki. Tą apkę na twoim miejscu bym zmienił tak żeby było można samemu wczytać tam dowolną książkę
  • Odpowiedz
@Aplikacja_TelaDei: to fajnie czytaj nawet sobie 5 razy dziennie, po prostu tworzysz niepotrzebnie ograniczenia. Nie będzie wielkim wyzwaniem przerobić apke tak, żeby wczytywać dowolną książkę, a dzięki temu zyska ogromnie na użyteczności. Ty sobie będziesz czytał na niej codziennie biblię, a ktoś inny przepis na naleśniki - wszyscy potem będą żyli długo i szczęśliwie
  • Odpowiedz