Wpis z mikrobloga

Johnny Depp nie wygra tego procesu. Możecie nie lubić Heard, ale zeznania świadków są bardzo mocne

https://spidersweb.pl/rozrywka/2022/05/23/amber-heard-johnny-depp-przegra-proces-sprawa-swiadek-przemoc

Wykopkom pęka żyłka za każdym razem kiedyś ktoś nie stanie po stronie Deppa. Oznaczają mnie w każdym gownianym poście. Tym razem sugerują, ze jestem autorem artykułu.
Wcześniej widzieli mnie w jakimś wpisie na fb. Sugerowali także, ze jestem Maja Stasko.

Wykopki nie potrafia się pogodzić z faktem, ze nie są mądrzejsi od sadu.

Przykro mi, ale każdy z iq powyżej 90 jest w stanie połączyć te kropki. Nie jestem odpowiedzialna za każdy wpis, który sugeruje, ze Depp przegra.

podomka - Johnny Depp nie wygra tego procesu. Możecie nie lubić Heard, ale zeznania ś...

źródło: comment_1653305515U49Q4hI56WDdywLpyxsd3B.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@podomka: Wszytko obelgi to chu… ale tak Cię znieważyć. Mówiąc, ze jesteś Maja Stasko byłeś już u psychologa?
Raczej oboje poniosą porażkę. Usunęli już ja z filmu? Może być z nią jak Winona Ryder. Niby gdzieś tam gra ale jakieś gowno role. Depp dalej ma kontrakty reklamowe. Ciekawe czy przywróci go do życia filmowego?
  • Odpowiedz
@podomka: w czterech literach mam ten proces, ale te wasze wykopowe przekomarzania (tak to nazwę XD) sprawiły, że sam z ciekawością czekam wyniku :P. Jesteś mi w stanie powiedzieć, kiedy można oczekiwać jakiegoś wyroku? Wydajesz się być odpowiednią osobą na takie pytanie :)
  • Odpowiedz