Wpis z mikrobloga

Od dwóch miesięcy posiadam iphone 13 z którego jestem mega zadowolony. Bateria trzyma jak szalona. Średnio użytkuje 4h25min SOT dziennie.

Jeśli chodzi o kondycje baterii to zrobiło się już 98 %. Procent zabiera miesięcznie, niby nie dużo ale z taką tendencją to za rok będę mieć 88% ? czy pozniej spada co raz wolniej ?
tak jak wspominałem średni SOT 4,25h i dość dużo słucham muzyki ze spotify przy zablokowanym ekranie.

#iphone
Rozporek12 - Od dwóch miesięcy posiadam iphone 13 z którego jestem mega zadowolony. B...

źródło: comment_1653294412UUtwZvSNbLgYFEiVpvnnlc.jpg

Pobierz
  • 31
@Rozporek12: Wszystko zależy ile korzystasz i co ile ładujesz. Ja mam XR od 1,5 roku - też na początku spadało mi w tempie jak u ciebie ale później wyhamowalo - a korzystam cały czas tak samo i miałem takie same obawy jak ty

Aktualnie mam 94% kondycji
@Rozporek12: wiesz co, ciężko mi powiedzieć jaki mam SOT bo tego w ogóle nie sprawdzam. Często doładowuje telefon - na biurku mam indukcyjną ładowarkę więc często go tam odkładam, w samochodzie podłączam usb, żeby używać carplaya. Tak naprawdę rzadko mam 100% baterii, może to jest jakiś sposób
@Rozporek12: Klasyka, ladujesz kablowo? Kup ladowarke bezprzewodowa i podlacz pod najslabsze 5V 1A, ta stara kostka od iphone np.

Ja tak laduje całą noc z włączoną optymalizacją ładowania i mam 100% po pol roku.

Ładowarke mam taką i mogę polecić:

https://www.amazon.pl/Satechi-bezprzewodowa-aluminiowa-podstawka-ladowania/dp/B08TDZMQH7/ref=sr_1_5?__mk_pl_PL=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=1236G9346F77F&keywords=magsafe+%C5%82adowarka+satechi&qid=1653298070&sprefix=magsafe+%C5%82adowarka+satechi%2Caps%2C120&sr=8-5
@Rozporek12: Też tak myślałem, ale ostatnio wymieniłem baterię w nieautoryzowanym serwisie (flix apple na okopowej w warszawie). Plusy - nie kasują danych, robią od ręki, taniej prawie 2x. W dodatku chłopaki potrafią przelutować czip z poprzedniej baterii, więc telefon mysli że ma tą samą baterię i nie wyświetla żadnych komunikatów. #!$%@?ć autoryzowane serwisy prądem.
@humbleham: To nie odpisuj, jak cię tak prawda boli. Lewe chińskie baterie #!$%@? wie skąd, lutowane na zapleczu xD gdzie wymiana w autoryzowanym serwisie to 350 zł ( XDD) i masz oryginalne ogniwo plus wszystkie uszczelnienia.
Taki wasz obraz, kupujecie za ostatnie grosze telefon za 5 koła a później szkoda wam 3 stówy na baterie