Wpis z mikrobloga

@RRybak: a działa ci normalnie tvp 1-3? bo rodzice dzwonili, i podobno nie znajduje im żadnej stacji, zachciało im się od rana wyszukiwać... w każdym razie nie wiem czy robią coś źle, czy chwilowo wszystkie zostały wyłączone, bo robią roszady...

bo niby mux tvp miał działać normalnie, i ogólnie mają podłączony canal box, zatem powinny znaleźć wszystkie stacje.
@Mikiedbp: @Herushingu: znajduje tvp 1,2,3, historia, kultura,abc. Jakieś zoomtv i oczywiście rydzykowe tv-sram.

Nie łapie nic poza tym, nawet stacji radiowych.

A kurde parę lat temu kupowałem jakiegoś chińczyka marki "Lin" i niby miał być przyszłościowy ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
@Mikiedbp: @gk29: No to ja Śląsk.
Heh, odświeżyłem jeszcze raz i niby bez zmian. ALE - pojawiła się jakaś "sprawdzam tv", gdzie leci obraz telewizorka, który gada, że "jeśli widzisz ten obraz i dźwięk, to twój odbiornik jest gotowy na nowy standard dvb t2".
To ja już nie wiem, czy faktycznie pozostałe muxy leżą, czy puścili planszę testową nowego standardu w starym kodowaniu :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RRybak: plansza jest w starym DVB-T 1 z kodekiem h265. Ktoś błędnie założył że jak jest h265 to i powinien być odbiór dvbt2. Czyli ten test nie jest do końca wiarygodny. Tak zrobione bo nie dało się techniczne zrobić aby nadawać jednocześnie z jednego mux w DVB-T i dvbt2