Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch
Czy ta okazja jest ok dla laika? Chciałbym pograć w wiedźmina 3. Czy gry z kodu w zestawie działają tylko gdy mam zakupiony abonamet online czy mogę w nią grać bez abonamentu? Czy musze od razu kupić kartę pamięci żeby w to w ogóle zagrać?

https://www.mediaexpert.pl/gaming/nintendo/konsole-nintendo-switch/konsola-nintendo-switch-litte-turkusowy-kod-animal-crossing-new-horizons-3m-online?utm_medium=linktxt&utm_campaign=2022.05&utm_source=fCAdkEcDcq&utm_content=2381265
  • 18
  • Odpowiedz
@elocotam: abonament jest potrzebny tylko kiedy chcesz grać z ludźmi on line. Możesz grać bez niego ale kilka opcji nie będzie dostępnych. Kartridże nie potrzebują kart pamięci, karty są głównie potrzebne kiedy ściagasz grę z internetu i zapisujesz na konsoli
imo dla mnie wiedźmin na switcha strasznie ssie pałke, ale ja nie grałem w niego na żadnej innej konsoli wiec może to dlatego
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@elocotam: znaczy tak oferta fajna była, warto brać, animal crossing bez online trochę traci bo ciężko skompletować porządne meble i inne rzeczy jak, wszystkie owoce np. Wg mnie konsola potrzebuje kartę pamięci bo ma tylko 32GB pamięci na gry a to mało.
  • Odpowiedz
  • 0
@steemm: Kurde, planowałem wieczorem kupić a tu juz nie ma :( może jutro podjade do stacjonarnego bo kilka km ode mnie niby jest.
Takie pytanie jeszcze. Te gry które się kupuje to one są na karcie pamięci? Czyli wyjmuje kartę SD z grami kupionymi online i wkładam ta kupiona fizyczna i odpalam?
  • Odpowiedz
@elocotam ja mam normalną V2, nie lite, no i w Wiedźmina nigdy nie grałam na Switchu, bo do takich gier raczej mam PS4 :D sama kupiłam konsole dla exów Nintendo i indyków :)
  • Odpowiedz
  • 0
@haabero: Niedługo zobaczymy. Udało mi się zamowic z tego linku :p były jeszcze wczoraj dostępne przez chwile.

Swoją droga strasznie drogie są gry. Szukałem Wieśka z drugiej ręki to Orawie 200 pln trzeba położyć. Są jakieś stronki, gdzie można kupić taniej gry? Albo jakaś lista z promocjami?
  • Odpowiedz