Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@d0n_chich0t: ej to nie było zbyt miłe. Wrzucasz zdjęcie i się denerwujesz jak ktoś wyrazi opinię. Ten w prawym dolnym rogu wygląda jak jakiś nieoryginalny zestaw. Go bym zezłomował a defendera wstawil żeby się nie kurzył. Masz ładną gablotkę to wstaw, ciężko sie czyści potem. Wiem z doświadczenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maczeta_krakow: nie mam gabloty nie zbieram na wystawę , średni czas życia modelu jeden tydzień i przemiał, a ten zestaw to wyżej masz numerk set jest 2017. w sumie jak bym robił gablotę na POKAZ to same lepiny bym dal i tak biomasa nie skuma ze to chincyk
  • Odpowiedz
ej weź no daj tego Unimoga xD


@damw: akurat unimoga sprzedaję i jeszcze dobrze na nim zarobię. Jakoś nie podchodzi mi ten zestaw!
@maczeta_krakow: prawy dolny róg to mój własny stwór 100% Lego. Defender jest ostatni złożony, więc na honorowym miejscu na górze. Rotuję sobie sety, żeby nie było nudno ;)
  • Odpowiedz
szacun za 42069 ten defYNDYR tyr tyr tyr to jak brat z downem przy tym... fajny mod raptora ( ͡º ͜ʖ͡º) i uniMoge zawsze na propsie


@d0n_chich0t: dzęki. 42069 jest super i będę go modował żeby wstawić koła zamiast gąsienic :)
Defender to prezent i ogólnie lubię go i prezentuje się świetnie, w dodatku jest skomplikowany mechanicznie. Ale pary razy to się chciałem poddać jak
  • Odpowiedz
Defender to prezent i ogólnie lubię go i prezentuje się świetnie, w dodatku jest skomplikowany mechanicznie. Ale pary razy to się chciałem poddać jak go robiłem xD


@Budo: Piękna gablota. Czyli jest aż tak ciężko jak tu gostek opowiada? Ten samochód wyścigowy 42077 (?) przerobiony przewinął mi się gdzieś wcześniej, ale nie pamiętam gdzie..
  • Odpowiedz
@enio: jest ciężko, ogólnie to prawie 100%, że coś spierdzielisz i będziesz rozkładał. Pytanie tylko jak szybko się zorientujesz i jak dużo trzeba będzie rozkładać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gablota z ikei, już chyba drugą muszę kołować, bo miejsca mało!
  • Odpowiedz
Gablota z ikei, już chyba drugą muszę kołować, bo miejsca mało!


@Budo: Bardziej chodziło mi o to, że pięknie wszystkie zestawy wystawione, hehe Oglądałem kiedyś hawirę na sprzedaż i ktoś miał taką szklaną gablotę z wielkim modelem okrętu liniowego na wejściu. Na powitanie zawsze jest o czym zagadać ;P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Budo: a ja mam pytanie inne. Kupiłem sobie właśnie pierwszy zestaw do składania wieczorami. Czy później takie zestawy można sprzedać? Jeżeli tak to wtedy się je rozklada?

Czy powninem zachować jakas higienę podczas składania? Mam na myśli zostawienie oryginalnych woreczków czy coś?
  • Odpowiedz
@salamon: zachowaj pudełko i instrukcję i myj ręce przed składaniem. Ja zachowuję oryginalne woreczki też. Zestawy można sprzedawać, jest spory rynek handlu używanym Lego.
Uważaj, żeby nie gubić części. Jak ktoś ma dzieci, kota, głębokie dywany to trzeba szczególną ostrożność zachować.
  • Odpowiedz