Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aetemi: żaden krem nie pomoże na sińce.
Jeśli są od niedawna to pomoże wysypanie się i odpowiednie nawodnienie. Jeśli masz sińce od zawsze, to 'taka twoja uroda' i zostaje zakrywanie makijażem lub medycyna estetyczna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daddyissues_: masz zasinienie pod okiem od zawsze i serum je rozjaśniło? Czy chwilowe problemy i serum pomogło?
Żeby nie było, kremy pod oczy są super i fajnie używać. Pomogą w prewencji zmarszczek, mogą zmniejszyć worki pod oczami itp itd. Ale żeby kolor sińców, które są genetyczne, się rozjaśnił od kosmetyku no to już cuda na kiju i ciężko mi uwierzyć :D
@nickzgeneratora: Nie od zawsze ale miałam problemy z zasinieniem i wyraźną doliną łez od kilku lat i najwyraźniej pielęgnacja poprawiła kondycję lub grubość skóry dzięki czemu problem jest znacznie i to serio znacznie mniejszy. OP też wcale nie pisze że to genetyczne a powodów może być milion - zmęczenie, odwodnienie, cienka skóra pod oczami. Raczej nikt tu nie oczekuje cudów ale nawet głupia witamina C rozjaśnia nieco ten obszar a w
OP też wcale nie pisze że to genetyczne a powodów może być milion - zmęczenie, odwodnienie, cienka skóra pod oczami.


@daddyissues_: no i de facto to napisałam w 1 komentarzu :) może zbyt lakonicznie i mogłam to rozpisać bardziej. Chodziło mi właśnie o to, że sam krem nie zrobi nam cudów.
Bardzo się cieszę że jakieś kosmetyki Ci pomogły :) Ja z kolei mam cienie genetycznie i żadne mazidło nie zrobiło