Wpis z mikrobloga

Oglądałam dzisiaj live, i po prostu jest mi szkoda Oliwki. Fakt źle zrobiła, ale co się stało to się nie odstanie a ta głupia Dominika przeżyć tego nie może. ( _)
Strasznie się na nią rzuciły Srolcia i Żmija, są po prostu bardzo negatywnie na nią nastawione i za wszelką cene chcą żeby odpadła z hotelu żeby połączyć siła Kubę ze starsza Panią. No kuźwa po prostu oczy i uszy bolą jak się to ogląda. ()
Najbardziej denerwuje mnie żmija która tak próbuje kogos umoralniać a sama nie zachowuje się lepiej.
Jedynie neutralna jest Wiki, myśle że po części też ze względu na to że mają dobry kontakt z Kubixem, i Laura która w jakiś sposób wspiera Oliwie jako jedyna.
Jak na to patrzę to widzę kozła ofiarnego fitnesiare z zeszłego sezonu.
Niby ten sezon spokojniejszy, a gdzieś tam te #!$%@? zachowania są.
#hotelparadise
  • 31
@AleksandraLak: Wiki na live w jednej rozmowie z Kubą powiedziała coś w stylu, czy potrzebuje ją w Warszawie na spędzenie wspólnie nocy (ona mieszka w Londynie) kiedy on mówił, że szkoda, że nie przeniesie się do Wawy, bo chciałby mieć ją jako fajną osobę blisko siebie. A ona to chyba zrozumiała dwuznacznie XD Także ja Wiki też już nie ufam. Ona też ma chrapkę na Kubę. W ogóle Kuba to tam
@Opportunist: też widziałam ta rozmowę i Wiki pojechała mega chamsko że może oni będą friends i zobacza co dalej a on będzie korzystał u innej osoby która mieszka w Warszawie.. na co on że jak już będzie w Warszawie to będzie leciał.. co tu dużo mówić - biedna ta Oliwia, niedosc że bliska kumpela to i Zdzir już planują ja wydymać. Jej faktycznie została tylko Laura. To że oni są razem
@Opportunist: @Lolek1011:
Kurde, też to słyszałam i nie byłam pewna czy dobrze zrozumiałam. Takich rozmów z podtekstem u tych dwojga jest więcej, czasami ewidentnie bekę cisną, a czasami brzmi to serio na poważnie. Cały czas odnoszę wrażenie, że Zdzir trzyma się z Oliwią wyłącznie z uwagi na finał, by jak najdłużej przetrwać pod pozorem stabilnej pary. Oliwia go chyba w ogóle nie obchodzi, a on stanowczo luźniej i swobodniej zachowuje
@Rosalinea: no ale z 2. strony to że zachowuje się luzniej i swobodniej przy niej znaczy że wolałby być z nią? Bo mi się wydaje właśnie że on jest luźny przy niej bo traktuje ją jak kumpelke i pitoli od rzeczy co mu ślina na język przyniesie a ona bierze to na poważnie. Na innym live widziałam jak mówiła do niego: mówiłeś żebym podeszła do Ciebie a on na to: serio?
@Opportunist: no dokładnie. Na takiego typa jedyny sposób to grać w jego grę i też sobie z niego robić jaja - to go zbija z pantałyku. Mój stary też trochę tak pitolil jak się poznaliśmy i właśnie go tak załatwiłam że też mu zaczelam tak gadać od rzeczy i chyba skumał w końcu że to w 2 strony działa. Czasem można się tylko zapętlić i juz nie wiadomo co jest prawdą
@Rosalinea: a ta sytuację z gdybalni widziałam i moim zdaniem on już widział że Oliwia idzie i specjalnie to powtórzył żeby ona słyszała bo on jej właśnie tak ciągle robi na złość, to jest element tej jego gry. No prawda jest że można zglupiec jak się tego słucha ale jednak widać że w wykonaniu Zdzira 90% wypowiedzi to beka i gierki. Co do Wiki to wydaje mi się że jednak każdy
@AleksandraLak: oj bez przesady. Takie sa gry w hotelu. Zawsze jest jakiś wróg. Mi tez jest szkoda Oliwki. Ale nikt jej nie terroryzuje. Oliwia się nie tłumaczy i nie gada z dziewczynami. A mogłaby złagodzić konflikt paroma słówkami. Z jeden strony szacun ale z drugiej strony wiedząc jakie są kobiety w stosunku di ładnych dziewczyn, którym powinie się noga, to mogłaby odpuścić i pogadać z nimi. Karolina i Domika to z