Wpis z mikrobloga

Oglądałam dzisiaj live, i po prostu jest mi szkoda Oliwki. Fakt źle zrobiła, ale co się stało to się nie odstanie a ta głupia Dominika przeżyć tego nie może. ( _)
Strasznie się na nią rzuciły Srolcia i Żmija, są po prostu bardzo negatywnie na nią nastawione i za wszelką cene chcą żeby odpadła z hotelu żeby połączyć siła Kubę ze starsza Panią. No kuźwa po prostu oczy i uszy bolą jak się to ogląda. ()
Najbardziej denerwuje mnie żmija która tak próbuje kogos umoralniać a sama nie zachowuje się lepiej.
Jedynie neutralna jest Wiki, myśle że po części też ze względu na to że mają dobry kontakt z Kubixem, i Laura która w jakiś sposób wspiera Oliwie jako jedyna.
Jak na to patrzę to widzę kozła ofiarnego fitnesiare z zeszłego sezonu.
Niby ten sezon spokojniejszy, a gdzieś tam te #!$%@? zachowania są.
#hotelparadise
  • 31
  • Odpowiedz
  • 2
@Lolek1011 tak samo jak gadał Kuba z Kapslem że trzeba coś odwalić, dumają co i nagle Kapsel mówi ' Wiki do ciebie a ty powiedz Oliwce żeby do mnie podeszła, ja wybiorę Oliwkę ' Kuba na to że jak zapytają dlaczego taka decyzja powie że dla kontentu. a po chwili że to żarty są, to tylko żarty. Jakby to wyrwać z kontekstu niezłe szambo wychodzi, on sobie ciągle jaja robi.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: zgadzam się w 100%, ale dorzucę od siebie nowe spojrzenie - mam wspólnych znajomych z Warszawy, którzy uważają że Wika w realu jest dużo bardziej inteligentna i elokwentna niż w programie - czy nie jest tak że Wika rozgrywa parę Zdzirów w białych rękawiczkach? Może to jest jej cel aby pokazać że Zdzir jest dla Oliwki nie do końca fair. Lajwy są bardzo ograniczone - trudno wyczuć kto ma
  • Odpowiedz
@kipman1: coś w tym jest. Ja Wiktorię akurat lubię i jak na początku myślałam, że jest infantylna i naiwna tak szybko zmieniłam zdanie. Już tu nawet pisałam, że ona zbyt inteligentna jest by być naiwną. Zaraz się okaże, że to jeden z mocniejszych graczy.
Te lajwy swoją drogą.... To coraz większy badziew jest. Tak okrojone i tak poucinane , że za chwilę nic kompletnie nie będą nam rozjaśniać
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Zgadza się - ja obstawiam nawet że Wika moze wygrać program i rzuci kulą z kimkolwiek będzie w parze patrząc jakie osoby, które ją obserwują na IG. Jakby przeanalizować jej pobyt w HP to od samego początku jej wybory były bezpieczne z punktu widzenia relacji z dziewczynami, a ze wszystkimi chłopakami miała dobry kontakt. Tylko gdy zauroczyła się w Kapslu to odcięło jej prąd. Po powrocie pięknie rozgrywa relacje
  • Odpowiedz
Dokładnie, nic nie idzie czasami zrozumieć z tych live. Teraz to w ogóle leci cały czas jeden i ten sam materiał. Jak już trafię tam na Dominikę to już w ogóle aż się w środku wywraca, bo nie da się tego oglądać. Ciągle słychać od niej jedno i to samo, albo Oliwka jest fałszywa, albo była jej dobrą koleżanką, albo od początku mówiła Kubie że Oliwka na niego leci i dlatego są
  • Odpowiedz
@kipman1: Możesz przestać kłamać? Moja kuzynka studiuje z Wiką w Londynie i mówiła, że Wika leciała na Kubę tak samo mocno jak Dominika i chciała również aby to Kuba z nią spał bo Kuba ma ponoć większego wacka od Jaya, dlatego Żmija była też taka wredna dla Oliwii bo była zazdrosna.
  • Odpowiedz