Wpis z mikrobloga

Drugi tydzień fanowskiego czytania tagu i jestem przerażona tym co tu widzę.
Dla przykładu mam znajomą- stany depresyjne, jakieś prochy, wizyty u terapeuty bo sobie nie radzi- że brak znajomych itp a co do czego co weekend relacje z klubów/ domowek na insta, chodzi z nami na jakieś jedzonka. Ogólnie taka raczej zwykła laska ale uważa się sama za kogoś jak wy tylko płci pięknej.
Zestawić to teraz z co niektórym z tagu i zastanawiam się jak wy w ogóle żyjecie bez znajomych, żyjąc tylko pracą/szkołą a z ludźmi to rozmawiacie pewnie jak kasjerka zagada xd

#przegryw #przemyslenia
  • 12
@Tynka02

Dla przykładu mam znajomą- stany depresyjne, jakieś prochy, wizyty u terapeuty bo sobie nie radzi- że brak znajomych itp a co do czego co weekend relacje z klubów/ domowek na insta, chodzi z nami na jakieś jedzonka.


Widocznie nie jest z nią tak źle, skoro otrzymuje zaproszenia na różne wyjścia i ma siłę na nie chodzić. Trudno pójść na domówkę, jeżeli nikt cię nie zaprasza

Ogólnie taka raczej zwykła laska ale
@Tynka02: Osobnicy płci męskiej lepiej znoszą – co nie znaczy, że bezboleśnie – samotność, ponieważ znajdują sobie różne substytuty i dokonują sublimacji popędów na inne sfery życie, np. tworzenie muzyki klasycznej albo anime, podczas gdy kobiety w zdecydowanej większości, jako stworzenia o wiele bardziej społeczne, nie są w stanie tego zrobić. One muszą mieć kontakt z ludźmi i otrzymywać atencję.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tynka02: >jak wy w ogóle żyjecie xd
Tak jak umiemy. Wielu się mentalnie poddało. Nie chcą żyć, nie widzą szansy na zmianę ale z różnych powodów jeszcze nie zdecydowali się ze sobą skończyć. Niektórzy chcą już tylko uniknąć cierpienia więc np sami wolą nie wychodzić. #!$%@? ale stabilnie. A z tyłu głowy liczą że przejedzie ich samochód i będą mieli spokój.