Wpis z mikrobloga

Witam, mam pewną sytuację drogową którą trzeba rozsądzić, mianowicie kto ma pierwszeństwo w tej sytuacji, samochód wyjeżdżający z parkingu pod Tauronem w prawo (błękitna strzałka), czy samochód teoretycznie jadący pod prąd(fioletowa strzałka) ale jak by główniejszą drogą i do tego trochę przecinający parking Taurona, jak uważacie?
Ponury091 - Witam, mam pewną sytuację drogową którą trzeba rozsądzić, mianowicie kto ...

źródło: comment_1653129389gMGADo9kvipm8Lo6aioiNG.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ponury091: ja tylko przedstawiam ci analogie do tej sytuacji
Nie ma roznicy z czego jest wykonana nawierzchnia drogi, moze tam być kostka brukowa, dziura, cokolwiek, jak wyjezdzasz z drogi podporzadkowanej to innych puszczasz, nie ma nic w kodeksie drogowym na temat materialu z ktorego jest zrobiona nawierzchnia i zaden policjant w ten sposob nie rozpatrzy kwestii sprawcy wypadku gdyby sie taki zdarzył
  • Odpowiedz
@Koronanona: Też tak myślę że to nie ma znaczenia, dla tego uważam że tam gdzie jest ta droga z fioletową strzałką to też może być jak by parking a to oznacza że pierwszeństwo ma ten z prawej strony czyli błękitna strzałka? Na mapce którą wrzuciłem to te drogi są oznaczone na ciemno a główna droga idzie jak by od razu w prawo i jest na biało, czy to nie ma
  • Odpowiedz