Wpis z mikrobloga

Witam, mam pewną sytuację drogową którą trzeba rozsądzić, mianowicie kto ma pierwszeństwo w tej sytuacji, samochód wyjeżdżający z parkingu pod Tauronem w prawo (błękitna strzałka), czy samochód teoretycznie jadący pod prąd(fioletowa strzałka) ale jak by główniejszą drogą i do tego trochę przecinający parking Taurona, jak uważacie?
Ponury091 - Witam, mam pewną sytuację drogową którą trzeba rozsądzić, mianowicie kto ...

źródło: comment_1653129389gMGADo9kvipm8Lo6aioiNG.jpg

Pobierz
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ponury091: o ile od 2014 roku (Google Street View) nie zmieniło się oznakowanie to pierwszeństwo na pojazd jadący tak jak pokazuje fioletowa strzałka. Przecież pojazd jadący jak błękitna strzałka ma znak A-7 czyli ustąp pierwszeństwa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ponury091: ale jak pod prąd? Przecież tam nie ma oznakowania że ta droga jest jednokierunkowa, jest tylko znak zakaz ruchu dla osób bez zezwolenia
To jest droga jednokierunkowa i teoretycznie tam nikogo nie powinno być, zasadniczo to nawet nie widać nic przy wyjeżdżaniu po lewej stronie bo są drzewa i krzaki, i żeby coś zobaczyć to trzeba dojechać do samego końca kostki brukowej
@Ponury091 ale ta kostka brukowa to nie jest PARKING. Po co się pytasz jak każdy odpowiada Ci tak samo a ty dalej w zaparte że te auto z tamtej uliczki to numerek do kasy taurona pobiera na 2gim piętrze jak tedy jedzie. Przyjmij że wymyśliłeś zapewne pierwszeństwo i będziesz płacił i tyle. A nie krzaki, stali, parking, kostka brukowa.
@gurken: Ja wiem że nawet jak ktoś jedzie nieprzepisowo, ale po drodze głównej, to trzeba mu ustąpić jadąc z drogi podporządkowanej, tylko że w tym przypadku ten jadący pod prąd musi zjechać trochę w prawo i przeciąć teren parkingu
@czuczer: Nie wiem człowieku o co Ci chodzi. Normalnie się zapytałem, to jest czysto teoretyczna sytuacja i chciał bym wiedzieć jak sie zachować w takiej sytuacji bo jechałem tamtędy kilka razy.
@Koronanona: Zgadza się ale co powiesz na to że ta fioletowa strzałka musi zjechać trochę na tą kostkę brukową parkingu Taurona, a niebieska strzałka żeby coś widzieć to musi dojechać do końca tej parkingowej kostki brukowej?
@Koronanona: @gurken: @czuczer: Normalnie się zapytałem bo miałem wątpliwości co do tej sytuacji, nie wiedziałem też czy na pewno dobrze się przyjrzeliście całej sytuacji czy tylko zobaczyliście znak ustąp i już uznaliście mnie za półgłówka że nie wiem takich podstawowych rzeczy. Do tego jeszcze się naśmiewacie i nazywacie trolem. Teraz co bym nie napisał to i tak uznaliście mnie za idiotę, czy już nie można normalnie dyskutowac z ludźmi...?