Wpis z mikrobloga

#projektowaniewnetrz #architekturawnetrz

Hej Mireczki, od dawna mam takie marzenie, żeby nauczyć się projektować i aranżować wnętrza. Nie miałam z tym nigdy do czynienia, ale mega mnie to interesuje i chciałabym sporobowac z jakimś kursem online na początek. Nie chodzi mi od razu o jakieś zaawansowane rzeczy, bardziej żeby nauczyć się podstaw i sprawdzić czy to rzeczywiście mi się podoba w praktyce tak samo jak w teorii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy ktoś z Was ma jakieś polecenia stron, firm czy osób, które oferuje takie kursy online? A może ktoś coś takiego robił i może polecić? Z góry dzięki za pomoc!
  • 3
@kolorowe_jarmarki: Jeżeli chcesz spróbować samych wizualizacji - polecam kursy cgwisdom, możesz popróbować różnych programów w wersji trial np. Ale jeżeli chodzi konkretnie o wykonywanie zawodu, to myślę, że trzeba pomyśleć nad studiami i praktyką, bo niestety programy są tylko narzędziem, tak jak papier i ołówek. Najważniejsza jest wiedza, którą najłatwiej posiąść po prostu w pracy, a żeby się dostać do pracy trzeba mieć jakieś wykształcenie kierunkowe, więc niestety koło się zamyka.