Wpis z mikrobloga

Przeczytałam z ciekawości trochę komentarzy na Pudelku i Facebooku pod artykułami na temat sfałszowanych wyników jury z 6 krajów i najbardziej podobają mi się komentarze:

- bo przecież Grecja z Cyprem od lat to robią i nikomu to nie przeszkadza (generalnie można oszukiwać i kraść, dopóki inni to robia i nikt nie widzi, taka polska wersja dekalogu ( ͡° ͜ʖ ͡°))
- bo inne kraje dostały dużo punktów od jury i nikt nie robi afery (czyli punkty jury powinny się chyba jakoś zapętlać w nieskończoność, żeby nikt nie wygrał XD)
- czemu nie powiedzieli od razu o tym, tylko czekali AŻ jeden dzień z tym (wiadomo, specjalnie to zrobili, żeby były jakieś dramy i ruch na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°))
- ale o co chodzi, za dużo cyferek, nie rozumiem (przynajmniej szczera wypowiedź, rozumiem, że przeciętnego widza TVP tyle tekstu przerasta XD)

#eurowizja
Pobierz
źródło: comment_1653053076G1Yhi1cctaiiQmQo33BGKJ.gif
  • 3
@holka-kofolka: przypomniało mi się, jak się zastanawialiśmy, jakim cudem fałszujący Belg byl wyżej w pólfinałowym głosowaniu jurorskim niż Ochman. Otóż teoretycznie nie był ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W ogóle to nieraz mam takie wrażenie, że Polacy odbierają te 12 miejsce Polski jako niewiadomo jaką klęskę, a przecież to i tak jest świetny wynik w porównaniu z tym co jest zazwyczaj. Nawet chyba sam Ochman się z tego