Wpis z mikrobloga

Prowadzisz w Ukrainie firmę, idzie Ci nieźle, kupujesz sobie lepszy samochód.

Przychodzi wojna - zostawiasz cały swój majątek w Równem, bowiem jest tam spokojnie jak u Pana Boga za piecem. Wojnę widzicie w telewizji. Jedziesz do Polski bowiem tam na łatce "biednego" Ukraińca możesz się jeszcze wzbogacić.

Uciekasz do Polski i doisz sąsiada, bo jest okazja tylko głupi by nie skorzystał #pdk

Tablice rejestracyjne BK – obwód rówieński

No ale nie można opisać tej sytuacji, bo lewacki manipulator @rzep cię zablokuje i zwyzywa od onuc xD

#polska #neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #lewackalogika #ukraina
Pobierz
źródło: comment_1652988835nGLDamNA0sHhGOlYEpNWTD.jpg
  • 42
@xiv7: Ukraina nie jest tak biednym państwem jak się ludziom wydaje, to stereotyp sprzed 20 lat. Poza tym tam rządzi oligarchia, skoro kilku ludzi zbudowało miliardowe fortuny i sterowało całym państwem, to teraz mogliby sypnąć tymi pieniędzmi dla swoich rodaków, prawda? Chyba nie myślisz, że oligarchowie powiązani z Zełeńskim cokolwiek dali. Uciekli z Ukrainy przed wojną a cały majątek od zawsze trzymali poza Ukrainą.
@brusilow12: Na prawdę na podstawie zdjęcie z dwoma lepszymi samochodami, wyciągasz wniosek, że tłumy bogaczy zostawiło biznesy, dobytek na Ukrainie, tylko po to, aby pomieszkać za darmo w Polsce i zjeść darmowy obiad w Caritasie? xD I na prawdę uważasz, że to, że w tamtych okolicach nie ma walk to znaczy, że oni żyją tam, jak pączki, nie odczuwają skutków wojny i nie muszą martwić się o rodziny?

A nawet, jak
@brusilow12: Dobra, ale co chcesz przekazać, że Ukraińcom nie dzieje się krzywda, na Ukrainie jest po staremu, a my dajemy się nabrać na "wojnę" i ich utrzymujemy? Jaka jest Twoja intencja?
@haosek: Nie chcę by moje podatki przejadały ukraińskie tłumy spod Lwowa, Łucka czy Iwano-Frankiwska bowiem to zwykli uchodźcy ekonomiczni, a obdzielanie kolejnych tysięcy socjalem będzie pogarszać sytuację budżetu Polski, jak tego nie ogarniasz to szkoda mojej klawiatury bowiem na nią też musze zarobić sam, a nie dostaję za free. Może ty korzystasz z socjalnych dobrodziejstw pisu więc możesz wypisywać kocopoły.

oni żyją tam, jak pączki, nie odczuwają skutków wojny i nie
@brusilow12:

Normalny, pracujący Polak nie odczuwa skutków wojny tankując paliwo po 7,3? Płacąc więcej za zakupy? Nie odpowiadaj tylko się zastanów.


Skoro my odczuwamy, to dlaczego uważasz, że na terenie Ukrainy mają nie odczuwać? Czemu uważasz, że ludzie tam nie tracą, nie boją się, nie szukają schronienia? Zauważasz, 1-2 wypasione auta na parkingu jakimś, a nie widzisz tych, którzy stracili mieszkania, wymordowali im rodziny i uciekli do Polski.

Jeżeli o mnie
@M4rcinS: Ten Merol to też nie jest "za miliony" xD, no ale narracja się musi zgadzać, a ta Altima to nie jest w cale zajebiste auto. Dla nas raczej egzotyczne bardziej, w np. w USA to takie budżetowe autko.
@M4rcinS: Ten Merol to też nie jest "za miliony" xD, no ale narracja się musi zgadzac.


@haosek: Ale ja się pytam, co te zdjęcia udowadniają? Stoją na parkingu samochody - OK, 2 lepsze, jeden standardzik nawet jak na Europę wschodnią. Widzę też na zdjęciu polskie auto.

Dla przykładu, ja kilka dni temu upolowałem taniego chińczyka, co to go w Polsce nigdy nie widziałem, na ukraińskich blachach. Ten samochód to Gelly
Pobierz
źródło: comment_1652992574mBP6pnDhA5MgdJmULtriJ7.jpg
@haosek: Już ci pisałem, ale widać masz problemy z poznawaniem otaczającego świata. Podstawą jest obserwacja tego co obecnie się dzieje, a nie te 3 samochody bowiem tych jest mnóstwo.

Druga sprawa, że piszesz, tak jak by ktoś tutaj dostawał miliony i wille na dzień dobry, a tak przecież nie jest, wielu z Ukraińców przyjechało do kogoś i ludzie kombinują, jak mogą.


W porównaniu do ich zarobków to 500 plus to duży
@brusilow12: To nie Ty pisałeś o merytorycznej dyskusji? Bo xD już z 5 razy mnie próbujesz obrazić i zaatakować personalnie, więc zawijam się i miłej nocki, bez odbioru bo szkoda czasu, jak masz zamiar na siłę udowodniać, że Twoja racja jest jedyna słuszna, a wszyscy dookoła to głupki.
@haosek:

5 razy mnie próbujesz obrazić


Przypominam że to ty zacząłeś mnie wyzywać od onuc, bo śmiem mieć swoje zdanie

że Twoja racja jest jedyna słuszna, a wszyscy dookoła to głupki.


Nie to co twoja racja jest jedyna słuszna, a kto inne ma zdanie to tuman i onuca.

bez odbioru bo szkoda czasu


Tu się zgodzę bez odbioru.
Pragnę przypomnieć oburzonym wykopkom, że na początku wojny prawie wszyscy zakładali, że Putin wejdzie w Ukrainę jak w masło a bomby spadały nie tylko na wschodzie, więc ludzie #!$%@? w obawie o życie nawet z rejonów, które dziś możemy uznać za relatywnie bezpieczne. I jak pokazują statystyki sporo już wróciło do siebie, ale istnieje taka opcja ze cześć nie ma do czego wracać- nawet w spoko furze. No naprawdę bezczelne zachowanie xD
@brusilow12: Wiadomix, razem z Mercedesem dostaje się schron przeciwatomowy i można opłacić abonament własnej obrony przeciwlotniczej.

Zobaczyłeś zdjęcie ładniejszego samochodu od ruskiego trolla i już dorabiasz cała wielką historię, aby uzasadnić swoją nienawiść. I dziwisz się, że cię onucą nazywają, jak to dosłownie jest główne zadanie ich propagandy od początku wojny xD
@aegispolis: A Ty zobaczyłeś jeden zniszczony blok w Kijowie od ukraińskiego trolla i dorabiasz całą wielką historię, aby uzasadnić swoją głupotę i miłość do ukrainy. I dziwisz się, że cię banderowcem nazywaj.

@void1984: Tak, tak od początku wojny codziennie było info że Białoruś zaatakuje a bzdury te łykałeś tylko ty wychodku xD
Bzdurę łyknąłeś


@void1984: Chyba Ty xD Codziennie spamowaliście główną znaleziskami jak to Białoruś miała przyłączyć się do ataku, bo tak ukraińska propaganda mówiła a teraz piszesz że ja w to uwierzyłem xD Szczyt bezczelności piwniczany strategu ( ͡ ͜ʖ ͡)
A Ty zobaczyłeś jeden zniszczony blok w Kijowie od ukraińskiego trolla i dorabiasz całą wielką historię, aby uzasadnić swoją głupotę i miłość do ukrainy. I dziwisz się, że cię banderowcem nazywaj.


@brusilow12: Zrób fikołka raz jeszcze wania xD

Żaden Polak by nie napisał takiej pierdoły, to trzeba być Ruskiem, aby coś takiego wymyślić xD xD