Wpis z mikrobloga

@adam-nowakowski: zamówiłem dopiero teraz dermapen i będę stosował 12 igieł po 1.5 mm bo miałem ręczny ale tam były 0.25 mm ale za krótkie i nie korzystałem z niego. Na razie tylko to + szampon. Jak nie będę widział różnicy to może minoxa dorzucę za kilka miesięcy. Brak zakoli tylko przerzedzaja mi się i widać skórę głowy. Linia włosów na czoło wchodzi.
@adam-nowakowski: nie, boję się skutków ubocznych fina. Na razie będę stosował sam dermapen, ketokonazol i zobacze czy uda się coś odbudować. Widziałem, że niektórzy mieli właśnie na takim połączeniu sporą poprawe bez żadnych medykamentów. A czemu minox bez blokerów w razie czego to trzeba uważać?
A czemu minox bez blokerów w razie czego to trzeba uważać?


@azek: Ponieważ potrzebujesz blokera DHT aby powstrzymać źródło łysienia, minox sam w sobie może dać Ci ładny odrost w pierwszych 1-2 latach stosowania, ale później i tak włosy mogą Ci się posypać. Poza tym bez blokera minox może spowodować spore linienie. Ja bym się tak tego fina nie obawiał, przy dawce 1mg większość stosujących nie odczuwa żadnych poważnych skutków ubocznych.