Wpis z mikrobloga

#fantazmaty #literatura #ksiazki #ebooki #ebook #fantastyka #czytajzwykopem #ksiazka

Mircy i Mirabelki, nasza kolejna (trzynasta, oby szczęśliwa!) antologia właśnie ujrzała światło dzienne. Tym razem przed nadciągającą falą upałów (albo opadów śniegu, kto wie ( ͡º ͜ʖ͡º)) przedstawiamy wraz z autorami wizje tego, jak świat może wyglądać za kilkanaście, kilkadziesiąt lat. Optymistyczne to to nie jest!

Zapraszamy i do pobierania antologii, i do wykopywania znaleziska (ale zakopać też można ¯\_(ツ)_/¯).

https://www.wykop.pl/link/6665099/gdy-ziemia-miala-nas-dosc-antologia-klimatyczna-od-fantazmatow/
  • 44
@vartan: wykopałeś jedną z dwóch naszych ostatnich premier, z tych znalezisk braliśmy listę wykopów. Korzystamy (niestety) z takiej formy, bo niedoskonałości wykopu zna każdy (w tym znikające powiadomienia z tagów, przynajmniej my prywatnie to obserwujemy na swoich kontach). Wołamy średnio raz na 3-5 miesięcy, czasami rzadziej.
Korzystamy (niestety) z takiej formy, bo niedoskonałości wykopu zna każdy


@Fantazmaty: Szkoda, że tacy wybitni znawcy wykopu jak wy, zrobienia osobnych komentarzy do plusowania, żeby być wołanym i usuniętym z listy do wołania, to już nie ogarniają ¯\_(ツ)_/¯

Trzeba was banować, żeby nie być wołanym?!?
za każdym razem jesteśmy pod wrażeniem, jakie emocje powoduje wołanie raz na kilka miesięcy.


@Fantazmaty: A ja za każdym razem, gdy jestem wołany, gdy nie wyraziłem na to chęci jestem zdumiony, jakim trzeba być masochistą*, żeby umyślnie te emocje wywoływać, zamiast zrobić co trzeba ()

* - MOCNY eufemizm.