Wpis z mikrobloga

Wszyscy jadą po Karolinie, że wybrała Kubę, ale musiała kogoś wybrać, a jako, że ma najgorszy kontakt z Oliwią to wybrała Kubę, więc nie rozumiem tego najazdu na nią... Ja Oliwki nie lubie i uważam, że jest bardzo fałszywa, a stara się pokazać jaka to ona prawilna nie jest...
#hotelparadise
  • 30
  • Odpowiedz
@mykawz300: szkoda, że Karolina nawet swojej decyzji nie potrafi obronić. Wystarczyło, że powiedziałaby, że nie chce nikomu robić pod górkę a z Oliwią od samego początku nie ma kontaktu
  • Odpowiedz
@mykawz300: jakąś decyzje musiała ale wybrała najgorszą w dodatku chciala tak przycwaniakowac i Kube niby dla Domi zostawic. Tak jakby to Oliwka była przeszkoda miedzy nimi... W dodatku Karolina zrobila to najbardziej po swinsku jak sie da bo ludzie juz nie raz w tym programie mieli do podjęcia naprawdę trudne decyzje i umieli jakoś uprzedzić osoby których one dotknął żeby jakoś się przygotowały na ewentualne odpadnięcie mogły sobie z kimś zawrzeć
  • Odpowiedz
@mi_chelle: może b powiedziała gdyby nie to jak Oliwia na nią najechała od razu... poza tym nie jest zbyt elokwentna żeby może się tak precyzyjnie wysłowić... ale powiedziała, że musiała podjąć jakąs decyzje... tylko gwiazdeczka się obraziła i ją nic nie obchodzi... ()
  • Odpowiedz
@iloneczka_195: to jest Twoja dedukcja, nie zmienia to faktu, że moim zdaniem dobrze zrobiła, szkoda tylko, że Sevag ją uratował, chociaż jakby wziął toksyczną Marikę to też dupa zbita... Twoje wypowiedzi są bardzo stronnicze i nie wiem czemu tak nie lubisz Dominiki... ale nazywanie jej transem to już przegięcie.. Nie musi Ci się podobać, ale po co po niej jechać?
  • Odpowiedz
@iloneczka_195: nie rozumiem po co, skoro Oliwia zgrywa wielką gwiazdę i wyżej sra niż dupę ma... jak ktoś się jej nie podlizuje to od razu "be", skoro ona była nie fair do Dominiki to czemu ktoś ma być fair wobec niej? Ciekawa jestem czy stanęłabyś przeciwko osobie, którą lubisz po stronie osoby, której nie lubisz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mykawz300: Ty nie lubisz Oliwki i Twoje wypowiedzi są stronnicze w tym kierunku. Piszesz że zalujesz ze ją Sewag uratowal a ja nie lubie Domi. Tzn nawet bylo mi jej szkoda jak odpadla a Oliwka przespala sie z Kuba ale po jej powrocie stracilam resztki sympatii wobec niej.
  • Odpowiedz
@iloneczka_195: ja nie jestem po stronie Dominiki, bo nie darzę jej wyjątkową sympatią, ale nie wkładam w czyjąś głowę to czym się kieruje albo co myśli... No i ja jej nie wyzywam, mimo iż jej wygląd mi się nie podoba... zresztą żadna z uczestniczek nie jest dla mnie nawet ładna, ale to nie znaczy, że mam je obrażać za wygląd...
  • Odpowiedz
@Barbarellaa: nie ma porównania nawet, faktycznie długo z nim była... jakby Kuba chciał to by wrócił do Oliwii i nie nawiązywałby niczego z Dominika... odzyskała go przez tyłek i tyle ich łączy...
  • Odpowiedz
@Opportunist: to chyba kiepsko oglądasz bo już ostatnio Karolina powiedziała, ze nie chce byc z Kapslem i że już się nie będzie poniżała ( ͡º ͜ʖ͡º) każda uczestniczka chciała żeby podeszła do Kuby, ale ty jako obrończyni Oliwki nie bedziesz patrzyła na to obiektywnie, wiec dalsza dyskusja na ten temat mija się z celem. Ja tam oprócz Jay’a do nikogo nie pałam sympatia, staram się być
  • Odpowiedz
@mykawz300: Nie, nie jesteś obiektywna bo bronisz tu Dominiki jak lwica ;)
Naprawdę nie wiem co się dzieje, z niektórymi użytkownikami może to naprawdę sympatia do któregoś z uczestników a może to właśnie jakaś oferta dorobku wskoczyła bo nagle ktoś zaciekle atakuje innych i podważa każdy jego komentarz by tylko wyszło na jego i zawsze stoi za tym jakiś uczestnik, kipman1 zakochany w Elizce, ty w Dominice, Roselinea w Jayu xD
  • Odpowiedz