Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 33
290 760 + 29 = 290 789

Górki górki górki.. a potem z górki na kolejne górki.

Ładnie dziś było, sporo podjazdów, ale za to już bardzo zielono się zrobiło.

Ostatnio sprawdzam czy witanie się wsród rowerzystów. Dziś przywitałem się z 5 kolarzami, żaden nie odwzajemnił (jeżdżę mtb xc). Ogólnie przez ostatni miesiąc tylko 1 kolarz odpowiedział, już taki ledwo wyjeżdżający pod górę, więc może nawet nie zauważył czym jadę i dlatego ( ͡º ͜ʖ͡º) Ostatnio na szlaku Orlich Gniazd w sumie tak samo, tylko bikepackingowi odpowiadali, udało się z nimi nawet zamienić kilka słów. Co ciekawe, jechałem raz w tym roku w 3 osoby, gdzie były 2 rowery szosowe i podczas tego dnia prawie każdy się witał. Takie tam eksperymenty.

Jeszcze pytanie do użytkowników aplikacji projektowanej przez kleszcze, a więc #kamoot. Trasa zaplanowana i zarejestrowana w Kamoot ma 550m przewyższeń, a ten sam plik gpx wrzucony w strave ma już 600m. Dlaczego tak jest? Komu ufać? (,)

#rowerowyrownik

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1652899970Kz8Lh3trO97SeMFuB09k8s.jpg
  • 1
Dlaczego tak jest? Komu ufać?


@pingWIN00: bierz średnią z tych 2 źródeł danych( ͡° ͜ʖ ͡°) dzieje się tak dlatego, że obydwie aplikacje mają pewnie nieco inny algorytm wyliczania tego z danych map czy innych liczników...
Co do witania się z innymi pedalarzami? Ja tam macham wszystkim poza miastem, kto nie odmacha to kij mu w szprychy i o nich samych to świadczy :D.