Wpis z mikrobloga

Venomik zaprasza na planszówki, podejście dziewiąte. Pora odkopać tag po blisko dwóch latach przerwy.
Tym razem z inicjatywy mirabelki, która chciałaby pozostać anonimowa ;)

A tak powaznie - zapraszam na spotkanie z planszówkami prostymi, towarzyskimi, których zasady tłumaczy się z reguły nie więcej niż 5 minut. Coś jak Tajniacy, Decrypto, Time's up, Potwory w Tokio, Colt Express, Dixit i podobne. Doświadczenie niewymagane, zasady tłumaczę. Jak ktoś chciałby zagrać w coś konkretnego - dawajcie znać, może uda mi się zdobyć/kupić przed sobotą. Można też przynieść coś swojego.
Termin: najbliższa sobota, 21 maja, godzina 15.00
Gdzie: być może u mnie (Łacina), być może gdzieś na mieście.
Jeśli u mnie to możecie liczyć na jakieś mniej lub bardziej zdrowe przekąski i coś do picia, za alkoholem lub bez.

Koniec przewiduję gdzieś na godzinę 20, ale jak będą chętni to można pograc dłużej.
#venomikzapraszanaplanszowki #poznan #grybezpradu (wiem, że ostatni tag spamuje poza Poznań, dlatego zawsze wrzucam pierwszy aby można było czarnolistować już za pierwszym zobaczeniem takiego wpisu).
  • 30
@Primek_1980: Heh, Twój wiek jest tutaj istotny tylko w jednej kwestii: powinieneś już wiedzieć, że nie ma sensu się krygować, tylko pisać wprost, że jesteś chętny i chcesz zagrać. Zwłaszcza, że ja jestem raptem kilka raz młodszy od Ciebie tylko i nawet za 10 czy 20 lat nie mam zamiaru rezygnować z robienia rzeczy nowych, żeby zostawić coś 'młodszym' ;)

Uff... :D

@voliereen: Nie dość, że Ci wciskałem (zagraliście?), to