Wpis z mikrobloga

Niektóre pozornie błahe i głupie rzeczy potrafią wywrócić życie do góry nogami.

Przykład?

W skrócie: gdybym nie wpadł na ten dziwny filmik, nigdy w życiu nie poznałbym dziewczyny, z którą już jestem cztery lata.

(to nie ten sam film, ale reupload klipu z 2006, którego teraz nie mogłem znaleźć)..

Drugi - gdzieś w 2008 znalazłem film, na którym pies gwałci nogę właściciela. No spoko, wycofałbym się z tej ciemniejszej strony youtube'a, gdyby nie fakt, że utwór lecący w tle tego gwałtu był świetny. No i tak zainteresowałem się muzyką elektroniczną, a jako, że twórca tego filmu takową tworzy (jak się potem dowiedziałem, wspomniany wyżej utwór był jego produkcji), postanowiłem nie być gorszy. No i od 2009 mam takie dość zajmujące hobby

#gmod #takbylo #historiazycia
Chippy - Niektóre pozornie błahe i głupie rzeczy potrafią wywrócić życie do góry noga...
  • 6
  • Odpowiedz
@Chippy: bo to ogólnie tak jest, że czasem kilka sekund mogłoby zmienić Twoje życie, a razem z nim lawinowo życie innych ludzi. Zawsze sobie zdaje z tego sprawę gdy ludzie gdybają nad alternatywną historią, ponieważ ja jestem zdania, że zmiana życia, albo nawet zwykłego, pozornie nic nieznaczącego człowieka w pewnych warunkach mogłaby doprowadzić do całkowitej zmiany historii. Skoro taki filmik zmienił Twoje życie na te 4 lata, to pomyśl co
  • Odpowiedz
@pan_Kmicic: Dokładnie. Ja mogłem wpłynąć na jej życie, ona na kogoś innego.. I tak mogło powstać (niekoniecznie daleko ode mnie) coś świetnego albo wydarzyć się jakaś tragedia. Dzięki za rozpisanie się, mamy podobne przemyślenia, no i lubię takie mózgojebne filozofie :D
  • Odpowiedz