Wpis z mikrobloga

@qnebra: Zgadzam się, Stein um Stein, Wiener Blut, Rammlied, Ich tu dir weh, B***********, LIFAD jeszcze chyba i refren Mann Gegen Mann. To wszystko to tylko refreny. Kiedyś na którymś bootlegu chyba z Ameryki Południowej, słyszałem jak Till śpiewał "In den doonkelheit" razem z puszką i całkiem nieźle mu to wyszło.
@qnebra: Der. W ogóle brat mi kiedyś podesłał wykonanie live - pierwsze jakie znalazł, to było dość dawno - i Till pomylił tekst przy końcówce. To po ich halte dich, tak że z tą puszką to nie przesadzają.
@Analityk: Swoją drogą, zamiast puszki mogliby bardziej wykorzystywać potencjał Richarda, co jak co ale growl to ma zajebisty i jak by sobie od czasu do czasu charknął zamiast puszki to wszyscy byliby zadowoleni. @qnebra
@qnebra: Szukałem całą minutę ale znalazłem i tutaj doskonale słychać http://youtu.be/Di4RbEmHYaY?t=53s szkoda że z tego zrezygnowali a ponadto refren w DRSG, "Ich tu dir weh" też mógłby wycharczeć. Posiedziałbym nad tym dłużej i z każdego utworu koncertowego mógłbym ci podać takie fragmenty ale nie chce mi się :)