Wpis z mikrobloga

Co sie wlasnie #!$%@?, wchodzę na vinted patrze jestem wylogowany (nie usuwalem ciasteczek itp ani nic) no to sie loguje na moje dane. Wywala mi akceptacje regulaminu i pozniej prosi o weryfikacje numeru telefonu w celu dalszej kontynuacji. No to git akceptuje regulamin i autoryzuje numer... i co? wchodze na swój profil a tam wszystko wyczyszczone, wszystkie oferty które miałem opublikowane wyparowały, ustawienia profilu, opis , wszystkie konwersacje, komentarze zniknęły... (cale szczescie ze nie mialem zadnej sprzedazy w toku) nosz #!$%@? konto mega z dobrą reputacją i z około 100 ogłoszeń wystawionych. Piszę do supportu i robię inbe - też tak mieliscie?
#vinted #gorzkiezale #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #ubierajsiezwykopem #modameska #modadamska
  • 43
  • Odpowiedz
@s-k-fantasyfactory: xd mordo, mam konto, poczekałem jak pisali na zaproszenie w wiadomości do przeniesienia konta, przeniosłem, wszystko przeszło: przedmioty, komentarze, obserwowujący (oprócz dwóch którzy pewnie przejść jeszcze nie mogli). Przeczytałem po prostu jak to się ma odbywać, zrobiłem jak pisali, tyle. No ale czemu mnie to nie dziwi, że ludzie nie zagłębiają się w temat, a potem tworzą konta, robią jakieś #!$%@? muje i "nie działa".
  • Odpowiedz