Wpis z mikrobloga

Jestem ciekawy, na premierę jakiej #gry wykop czeka najbardziej. Mówię teraz o tych, które są już oficjalnie zapowiedziane i znamy mniej więcej datę premiery i l tych, które macie nadzieję, że niedługo wyjdą. Możecie podrzucać też te, które raczej na pewno nie będą kontynuowane, a szkoda, bo chętnie byście zobaczyli dalsze losy bohaterów.
Ode mnie #hogwartslegacy i druga część #kingdomcomedeliverance #kcd
#gry #pytanie #grajzwykopem #ps4 #ps5 #xbox
OdmieniecGerwant - Jestem ciekawy, na premierę jakiej #gry wykop czeka najbardziej. M...

źródło: comment_1652719291YN9ugkSFUhkcxgwwbMSEpH.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@kaspe zgadzam się co do tego, że jest mega dużo gier do ogrania, sam mam kupkę wstydu, która powoli mi się zmniejsza. Jednak w czekaniu na jakąś grę, bardziej chodzi mi o to, że dana produkcja, jej rozwój, pierwsze recenzje itp wzbudzają Twoje zainteresowanie, bo chcesz w daną grę zagrać
  • Odpowiedz
@OdmieniecGerwant: ok, kumam, racja coś w tym jest. To ostatnio takie coś miałem jak był pierwszy zwiastun Cyberpunka pierdylion lat temu z muzyką Archive - Bullets. A teraz osobiście czekam jak w praktyce wyjdą gry robione na UE5 - Hellblade 2, nowy Tomb Raider, Black Myth Wukong i Stalker 2
  • Odpowiedz
@size: Lionhead zamknięte, nie doczekasz sie Fable, chyba, że od innych twórców, ale wątpie szczerze mówiąc żeby jakiekolwiek inne studio odwzorowalo klimat poprzedniczek chociaż na 50%.
  • Odpowiedz