Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM: nie ma co ukrywać, fajna jest ta biblioteka, ale już większość gier ps plus collection przeszedłem, więc gdy skończy mi sie plus to z niego zrezygnuje, a te ekskluziwy których nie było w podstawowym plusie a są w premium to kupie po prostu pudełka, wydaję mi się to dużo bardziej opłacalne na dłuższą metę.
@SpiderFYM: Wezmę ten najdroższy pakiet bo mam sporo do ogrania gier z poprzednich generacji a i te, które przeszedłem chętnie powspominam. Myślałem, czy najpierw wziąć na miesiąc lub trzy na próbę, żeby zobaczyć co i jak i dopiero potem zastanowić się nad abonamentem na rok. Zobaczymy jak to będzie wyglądało, czy w miare regularnie będą dodawać nowe gry do biblioteki tak jak w Game Passie, czy dostaniemy listę gier i nie
@SpiderFYM: jestem jednym z nielicznych którzy akurat bardzo sceptycznie patrzą na te nowe abonamenty, wolałbym żeby było tak jak było. Plus w tej formie w jakiej był pozwalał na tworzenie sobie samemu biblioteki gier, a teraz mam obawy, że bedą crap wrzucać w tej podstawowej wersji i o takich grach jak Control, Uncharted 4 czy FFVII będzie można zapomnieć :(
@SpiderFYM Ja tam wolę jednak kupić normalna wesje gry, niż bawić się w jakieś gamepady, czy abonamenty, mam wykupionego plusa ale żadnych gier stamtąd nie mam, używam tylko do grania online w 5 gier, jednak co pudełko to pudełko, w ostateczności wersja cyfrowa, a tak spoko jest kilkaset gier ale one się pewnie będą zmieniać czyli dostęp ograniczony, do tego wolę wiedzieć w co chce grać niż wybierać perełki z kilkuset tytułów
Znowu #!$%@? milion wersji, tierów, upgradów. #!$%@?ło ich tam w tym sony

@MtEverest: jeden jest taki sam, drugi dodaje pulę x gier a trzeci dodaje ich jeszcze więcej - no faktycznie #!$%@? zawiłe i niezrozumiałe niczym bryła banana