Wpis z mikrobloga

Chyba większość z Was dostała już swoją #wykopaczke i zdążyła się nią pochwalić więc i ja nie będe skromny;)

Na początku chciałbym zaznaczyć że to mój pierwszy udział w #wykopoczcie więc nie wiedziałem czego mogę się spodziewać po zawartości paczki :) (bałem się że moja "puszka pandory" będzie podobna do tej http://www.wykop.pl/wpis/6550142/dostalem-to-na-co-czekalem-tyle-dni-moja-pierwsza-/) Ale naszczęście moje obawy były bezpodstawne :)

Paczkę przesłał mi nasz wspaniały ~#207 @Posuck :) za paczuszkę bardzo dziękuję a z drugiej strony przepraszam że tak późno robie wpis (paczka doszła do domu chyba w środę a dopiero dziś ze względu na dystans 40km mogłem ją otworzyć)

No to tyle tytułem wstępu i wyjaśnień pora na zawartość:

1. Książka "Królowa Zdrajców" - książka wydaje się naprawdę ciekawa jeszcze jej nie czytałem ale muszę zacząć od pierwszego tomu :) Nie mniej jednak baaaardzo za nią dziękuję gdyż prawdopodobnie gdyby nie #wykopaczka to nie zwróciłbym wogóle uwagi na tego autora i tą serię :) Rozumiem że wybór padł na ten tytuł ze względu na aluzję do mojego nick'u :P doceniam poczucie humoru :D i tym samym pragnę zapewnić że pomimo sugesti zawartej w liscie nie zamienie tego prezentu na wysokooprocentowane pół litry :D (książka będzie się też ładnie prezentować w mojej skromnej biblioteczce ;)) jeszcze raz wielkie dzięki :)

2. Zakładka do wcześniej wspomnianej książki - albo jak kto woli banknot o nominale 20 słowackich koron :) dzięki nim czuję się naprawdę bogaty :D (no co może strefa EURO upadnie a banknot wróci do łask ;) ) w każdym razie nominał nie ważny a pomysł naprawde się podoba :)

3.Dyskietka okolicznościowa - Innymi słowy towar z górnej półki ;) pewnie #gimbazynieznajo 3,5 calowa dyskietka o zawrotnej pojemności ~2,88 MB produkcji mojej ulubionej firmy "Verbatim" :) ten prezent przywołał wspomnienia z dzieciństwa w postaci: UGH, Colonization, Fantasy general, czy MAD TV :D a także rozpalił moją wyobraźnię :) tak się zastanawiam co jest na dyskietce ? Jakieś ważne zapomniane pliki tekstowe ? Życzenia Bożonarodzeniowe ? Fajna DOS'óweczka ? A może jakiś złośliwy wirus ? :P No nic póki zawartości nie odczytam będzię to dla mnie tajemnicą ;) a dyskietka pozostanie poprostu "czysta" ... Swoją drogą gdzieś na strychu chyba mam jeszcze starego PC ze stacją FD ;D

Bardzo miły akcent :)

4.List - którego wstęp mnie rozbawił " Z góry przepraszam za to, że nie jestem napalonym różowym paskiem, na którego pewnie miałeś ochotę... " heh czy to takie oczywiste XD ?? A tak serio to dziękuję za życzenia :) i mojemu dobroczyńcy też życzę Wesołych Świąt ;)

#wykopoczta #wykopaczka #gimbazymozeznajo #oswiadczenie #tylewygrac
Zdrajec89 - Chyba większość z Was dostała już swoją #wykopaczke i zdążyła się nią poc...

źródło: comment_yIxToRiOirtw8AgZFEURRaIxiY3y4mBi.jpg

Pobierz
  • 3
@Zdrajec89: Zdrajec, dostał książkę z Trylogii Zdrajcy ;) Teraz musisz się jeszcze zaopatrzyć w kilka książek (żeby poznać całą historię brakuje Ci jeszcze 6 książek, ale i z dwoma poprzednimi dasz radę) ;)