Wpis z mikrobloga

Czasami to serwisuje. Sterownik całkiem znośny i logiczny a wykonanie raczej nie najlepsze. Ogólnie nie jest to ich konstrukcja jeśli chodź o urządzenie tylko rozwiązanie od chińczyka oprócz sterownika bo robią sami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piterszoniusz: co byś polecił? W sensie firmy, bo parametrami to wiadomo zapotrzebowanie itd. w skrócie powiem dom wymagający tzn 36 pustak styropian 8 cm. Na duże mrozu zostawiam kopciucha z boku.
Wysokotemperaturowa mi odradzają.
Dodam że większość to grzejniki brak podlogowkj
@hej_man: Jak chcesz mieć spokój na lata (15-30 zależne jak dobrze wykonasz instalację) to Mitsubishi/NIBE reszta konkurencji to zbliżone parametry tzn. Jedna lepiej sobie radzi przy -7 druga przy -15 wypadkowa SCOP zazwyczaj jednakowa a awaryjność to pompka po kilku latach padnie lub zawór itp pierdoły. Polecam te bo zajmuje się serwisem i montuję te dwie marki i na ich serwisie niestety nie zarabiam bo awarii brak inne marki już czasami
@Mateos2: Jakiego chińczyka kupiłeś? Ja kupiłem sprsun 9.6Kw monoblok z kompresorem panasonica. Podobne parametry do panasonica t-cap i dałem za nią rok temu 11500 zł. Importer prowadzi serwis tych pomp i mówił że przez kilka lat co je sprowadza to żadna się nie zepsuła a hartmann sprzedaje te same pompy pod własną marką i daje na te pompy 10 lat gwarancji.