Wpis z mikrobloga

Żenady ciąg dalszy... Karolina ciągle robi z siebie idiotke (ale chyba już zaczyna widzieć co odwala i jaki błąd popełniła wybierają Kaspra) i jeszcze to przymierzę z Dominika... Kasper, czy go jakaś laska w przeszłości skrzywdziła czy stary poszedł po mleko i nie wrócił? Koleś ma coś nie równo pod garem. Nigdy tak nieogarnietej osoby nie widziałam. I czemu nikt nie widzi fałszywego zachowania Mariczki? Tu gada i przytakuję Karolinie i Dominice a zaraz leci do Oliwi i sprzedaję jej wszystko razem z tym, że Domi gdyby mogła to wywaliłaby K+O (co jest raczej oczywiste). Marika nie widzi problemu w tym żeby wytknąć, że czyjeś zachowanie jest gówniane ale w tym co robi nie widzi problemu. No ale cóż dwubiegunowa Mariczka ma się świetnie. Serio jeszcze brakowało Elizy i jej wybuchu patologicznej zazdrości.
#hotelparadise
  • 8
@agacix6: Obie są jakieś niespełna rozumu, że się tak uczepiły tego Kuby i Kapsla, Kuba już dawno zapomniał o Dominice a Kapsel nie czuje nic do żadnej tylko do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale mnie wkurza jak ktoś używa słowa „dwubiegunowa” w błędny sposób nie mając pojęcia czym jest ChaD. Słowo stało się modne i ludzie go nadużywają. Jak już to chodziło ci o „dwulicowa” a
via Android
  • 1
@Opportunist: nigdzie nie napisałam, że Marika jest chora na chorobę afektywna dwubiegunowa. Jej zachowanie jest dwubiegunowe. Dwulicowa w ogóle do niej nie pasuje. Bo to nie tylko chodzi o to, że lata na dwa fronty. Ale i zachanie wobec Grześka, czy nawet jej występy na ig (gdzie totalnie odlatuję). Czy zachanie Mariki też Cię brzydzi bo ona tez obgaduje ludzi za plecami?
@agacix6: Ja Mariki nie lubię, jej zachowanie jest słabe - ale docenić warto że nawet z pozycji leżącego potrafi grać w tą grę - przysłowie mówi gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta - to jej szansa na znalezienie sojuszników - pamiętajmy że to jest gra, a nie sanatorium miłości z tvp
@kipman1: Bez przesady, to nie film z aktorami, nie nakręcaj się tak. Normalnie każdy kto ma trochę uczciwości w sobie postąpiłby tak samo. Nazywanie wszystkiego grą jest słabe. Zdzirowie nadal są razem po programie i co, to wszystko co ich zbliżyło to była gra? To też są ludzie, mają uczucia, zasady, emocje itd moim zdaniem to tam nikt nie gra, oni tylko chodzą i mówią „ale jesteśmy graczami noo jak Wielki
@Opportunist: czytaj ze zrozumieniem - napisałem o Marice a ty mi pieprzysz głupoty o Zdzirach bo nie masz argumentów. Marika zagrała przy Oliwce bo jakby miała szczere intencje to by opowiedziała o wszystkim "1:1" oraz inaczej reagowała na słowa Karoliny.
Nie rozumiem też argumenty że ktoś jest po programie, albo ktoś z kimś ma kontakt - oceniamy konkretne sytuacje a nie hotel i co po hotelu - nie ma to jak
@kipman1: A co powiedziała nie tak? Powiedziała jak było, że Karolina nakręcała i ona dodała o basenie by zobaczyć czy podłapie, podłapała poza tym Karolina prosiła je aby nastawiały Kubę na Dominikę i to samo Marika przekazała Oliwce jota w jotę.
Fajnie, że nazywasz czyjeś dziewczyny dupodajkami, o swojej dziewczynie też tak mówisz? Twoja matka to też dupodajka twojego ojca? Ogólnie, żałosne… :|