Wpis z mikrobloga

Jay to mój ulubiony uczestnik ever. Inteligentny chłopak, który mimo lekkiej bariery językowej mówi więcej mądrych rzeczy niż cała reszta razem wzięta. Jestem pełna podziwu, że wytrzymuje tw ciągłe humorki Elizy. #hotelparadise
  • 34
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Aaa bo ona mówiła, że była higienistką stomatologiczną i żartowała, że może wyciągnąć komuś coś z zębów jak ma coś między zębami bo jej to nie obrzydza bo się przyzwyczaiła „dłubać” innym w zębach. No taki żart. Jak dla mnie z dystansem do siebie a nie że ona jakaś chciwa jest xD Ja w ogóle nie zwróciłam uwagi może dziwne ale no jakby była okulistą to by mogła coś
  • Odpowiedz
@Opportunist: mnie to akurat ani razi ani ziębi, jej sprawa w czym sobie grzebie, ale uważam, ze mało szczerą osobą jest, a to co jedni postrzegają u niej jako dobre relacje, ja postrzegam /w jej wypadku oczywiscie/ jako celowe i wyrafinowane działanie. No ale ja uprzedzona do niej jestem i z zasady nie potrafię jej ufać.
  • Odpowiedz
@spiewpralce: Jay jest przede wszystkim zgodny z tym co mówi, myśli i robi... tylko tyle i aż tyle, a w połączeniu z jego inteligencją, charyzmą, i zdolnością do obserwowania i łączenia kropek powoduje że to naprawdę dobry gracz i przy tym mądry chłopak. Trzymam za niego kciuki aby wygrał.
  • Odpowiedz
@kipman1: żeby z tą ich relacją i uczuciem,to nie było jak w tamtym sezonie z Milem i Vanessą.Też miała ich łączyć głęboka relacja,której niby nie chcieli pokazywać...Skończyła się emisja sezonu,to się okazało,że nie tylko żadnej nie ma,to nawet nie było...
  • Odpowiedz
a Elizka w rozmowie z Laurą mówiła jej że ona w życiu prywatnym lubi spędzać czas sama ze sobą


@kipman1: i w tej samie rozmowie,dosłownie chwilkę później mówiła że ,,nie lubi być sama'' bo zaraz jej się ,,toksyk'' włącza, żle się z tym czuje bo .... (coś w tym stylu) że itp ,że nie chce teraz i tu o tym mówić dlaczego tam ma
więc o co jej chodzi ?n
  • Odpowiedz