Wpis z mikrobloga

Jay to mój ulubiony uczestnik ever. Inteligentny chłopak, który mimo lekkiej bariery językowej mówi więcej mądrych rzeczy niż cała reszta razem wzięta. Jestem pełna podziwu, że wytrzymuje tw ciągłe humorki Elizy. #hotelparadise
  • 34
  • Odpowiedz
@spiewpralce: też go bardzo lubię choć też bym go widziała u boku jakiejś innej dziewczyny zdecydowanie. Choć i tak momentami na Elizę on działa nawet uspokajająco i jak dla mnie on do Elizy pasuje ale już niekoniecznie ona do niego.
  • Odpowiedz
@spiewpralce: zgadzam się ale Jay musi coś czuć do Elizki - wg mnie to kwestia wypracowania pewnych kwestii. Pamiętajmy że było w programie sporo momentów gdzie czy to Jay czy Elizka mówili że są pod wieloma względami tacy sami - mówili że mają podobne różne cechy charakteru i upodobania, spojrzenie na świat itd. Jay przy jednej z kłótni z Elizką powiedział że kiedyś był taki sam jak ona ale ma już
  • Odpowiedz
@Opportunist: kiedy była pandora oraz jaki był kontekst wypowiedzi - sugerując się ostatnimi lajwami jest przychylnie nastawiona, Elizce robi włosy na urodziny Grzesia jak była ring-girl, a do Jaya z naleśnikami lata na gdybalnie aby sobie zjadł (polecam posłychać rozmowy na gdybalni Jaya, Kaspra i Karoli z doskoku - pięknie pokazuje obraz hotelu). Marika jest przekonana że Skunks jej nie zostawi i że razem idą z parą Jay-Eliza do finału -
  • Odpowiedz
@kipman1: wszystko w punkt, oprócz Mery moim zdaniem to, że ona jest z nimi blisko i im w dupę wręcz wchodzi, to może być bardziej jej wyrafinowana i niezbyt szczera gra. To cwaniara, która gotowa jest resztki jedzenia z zębów komuś wyciągać byle by tylko sojuszników na własne potrzeby zdobyć. Co do Mery i jej osoby to zgadzam się z @Opportunist
  • Odpowiedz
@Rosalinea: zgadza się - oczywiście może tak być, ale wydaje mi się że nie będzie okazji tego sprawdzić - na youtube jest pandora w której Marika żali się że miała w trójkę iść do przodu razem ze Skunksem i Jayem ale nie wyszło - widać było po niej żal, zatem wydaje mi się że nie będzie okazji sprawdzić czy jej zachowanie było szczere bo wyleci z programu.

@Opportunist wiesz są różne
  • Odpowiedz
@Opportunist: ja akurat do innej sytuacji nawiązałam z tymi resztkami, bo jak jeszcze Suwak był, to ona komuś chciała coś z zębów wyciągać i Suwaka to bardzo obrzydziło, tylko nie pamietam już komu te zęby palcami czyścić chciała XDD
  • Odpowiedz
@Czczanoga: hmm może nie jest jakaś super inteligentna ale akurat w tej grupce jest jedną z osób które dobrze potrafią się kontrolowac, postępuje w sposób przemyślany i zawsze ma plan B. Teraz np nie jest pewne Kuby wiec robi sobie plecy u Skunksa. Dobrze też rozgrywa sytuacje że Zdzirem bo nietrudno zauważyć że naciski ze strony Karoliny i Domy tylko go zniechęcają. Może po prostu umie postępować z facetami.
  • Odpowiedz
@Olostro: może nie koniecznie się tylko stara, może taki po prostu jest. Jedno jest pewne, sport i to, że od gowniarskich lat żył w rygorze treningów, dążeniu do celu i samodyscypliny z pewnością zahartowało go i ukształtowało charakter bardziej niż innym jego rówieśnikom. Jest dojrzały i rozsądny, podobny do niego jest Grześ Skoczek, choć nie udało nam się go aż tak poznać jak JJ, bo dużo krócej był w programie i
  • Odpowiedz