Wpis z mikrobloga

@spiewpralce: też go bardzo lubię choć też bym go widziała u boku jakiejś innej dziewczyny zdecydowanie. Choć i tak momentami na Elizę on działa nawet uspokajająco i jak dla mnie on do Elizy pasuje ale już niekoniecznie ona do niego.
@spiewpralce: zgadzam się ale Jay musi coś czuć do Elizki - wg mnie to kwestia wypracowania pewnych kwestii. Pamiętajmy że było w programie sporo momentów gdzie czy to Jay czy Elizka mówili że są pod wieloma względami tacy sami - mówili że mają podobne różne cechy charakteru i upodobania, spojrzenie na świat itd. Jay przy jednej z kłótni z Elizką powiedział że kiedyś był taki sam jak ona ale ma już
@Opportunist: kiedy była pandora oraz jaki był kontekst wypowiedzi - sugerując się ostatnimi lajwami jest przychylnie nastawiona, Elizce robi włosy na urodziny Grzesia jak była ring-girl, a do Jaya z naleśnikami lata na gdybalnie aby sobie zjadł (polecam posłychać rozmowy na gdybalni Jaya, Kaspra i Karoli z doskoku - pięknie pokazuje obraz hotelu). Marika jest przekonana że Skunks jej nie zostawi i że razem idą z parą Jay-Eliza do finału -
@Rosalinea: zgadza się - oczywiście może tak być, ale wydaje mi się że nie będzie okazji tego sprawdzić - na youtube jest pandora w której Marika żali się że miała w trójkę iść do przodu razem ze Skunksem i Jayem ale nie wyszło - widać było po niej żal, zatem wydaje mi się że nie będzie okazji sprawdzić czy jej zachowanie było szczere bo wyleci z programu.

@Opportunist wiesz są różne
@Czczanoga: hmm może nie jest jakaś super inteligentna ale akurat w tej grupce jest jedną z osób które dobrze potrafią się kontrolowac, postępuje w sposób przemyślany i zawsze ma plan B. Teraz np nie jest pewne Kuby wiec robi sobie plecy u Skunksa. Dobrze też rozgrywa sytuacje że Zdzirem bo nietrudno zauważyć że naciski ze strony Karoliny i Domy tylko go zniechęcają. Może po prostu umie postępować z facetami.
@Olostro: może nie koniecznie się tylko stara, może taki po prostu jest. Jedno jest pewne, sport i to, że od gowniarskich lat żył w rygorze treningów, dążeniu do celu i samodyscypliny z pewnością zahartowało go i ukształtowało charakter bardziej niż innym jego rówieśnikom. Jest dojrzały i rozsądny, podobny do niego jest Grześ Skoczek, choć nie udało nam się go aż tak poznać jak JJ, bo dużo krócej był w programie i
@Rosalinea: Aaa bo ona mówiła, że była higienistką stomatologiczną i żartowała, że może wyciągnąć komuś coś z zębów jak ma coś między zębami bo jej to nie obrzydza bo się przyzwyczaiła „dłubać” innym w zębach. No taki żart. Jak dla mnie z dystansem do siebie a nie że ona jakaś chciwa jest xD Ja w ogóle nie zwróciłam uwagi może dziwne ale no jakby była okulistą to by mogła coś z
@Opportunist: mnie to akurat ani razi ani ziębi, jej sprawa w czym sobie grzebie, ale uważam, ze mało szczerą osobą jest, a to co jedni postrzegają u niej jako dobre relacje, ja postrzegam /w jej wypadku oczywiscie/ jako celowe i wyrafinowane działanie. No ale ja uprzedzona do niej jestem i z zasady nie potrafię jej ufać.
@kipman1: żeby z tą ich relacją i uczuciem,to nie było jak w tamtym sezonie z Milem i Vanessą.Też miała ich łączyć głęboka relacja,której niby nie chcieli pokazywać...Skończyła się emisja sezonu,to się okazało,że nie tylko żadnej nie ma,to nawet nie było...
a Elizka w rozmowie z Laurą mówiła jej że ona w życiu prywatnym lubi spędzać czas sama ze sobą


@kipman1: i w tej samie rozmowie,dosłownie chwilkę później mówiła że ,,nie lubi być sama'' bo zaraz jej się ,,toksyk'' włącza, żle się z tym czuje bo .... (coś w tym stylu) że itp ,że nie chce teraz i tu o tym mówić dlaczego tam ma
więc o co jej chodzi ?n jest