Wpis z mikrobloga

Ale mną jeszcze telepie po wczorajszym głosowaniu. W najbardziej upolitycznionej od lat edycji najbardziej upolitycznionego konkursu dano nam przedsmak jak ukraińcy (celowo z małej) będą nas traktować po wojnie. Najbardziej szkoda mi mojej mamy, której było bardzo przykro. W przeciwieństwie do niektórych, ona ogląda ten konkurs od lat i wie dobrze czym kierują się tzw. "jury" z poszczególnych państw - również to ukraińskie. Piszecie, że oni zagłosowali na najlepszą piosenkę!!! Standardowe punkty dla Armenii i Azerbejdżanu i 12 pkt dla UK to potwierdzają xD Szlachetne ukraińskie gremium oceniało wyłącznie walory artystyczne, bez dwóch zdań. I żeby nie było: moja nienawiść do kacapów nie zmalała nawet o promil ale sympatia do ukraińców już tak.
#eurowizja
  • 8
  • Odpowiedz
dano nam przedsmak jak ukraińcy (celowo z małej) będą nas traktować po wojnie


@Vivat: Czyli będą nas traktować jak bratni naród skoro od widzów z Ukrainy dostaliśmy maxa (12 punktów).
  • Odpowiedz
@Vivat: sie czepiaj Ukrainskiego nadawcy publicznego. Rząd nie wybiera jury na Eurowizję. My np rok temu też nie daliśmy żadnego punktu Ukrainie, za to kilka Rosji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vivat: Czyli rozumiem można teraz spokojnie wypowiadać wojnę Ukrainie a mieszkających tu ukraińców zamknąć w obozach koncentracyjnych a wszystko za to że nie oddali głosu na nas? XD Co wy macie pod kopułami że robicie z takiej pierdoły jakiś problem?
  • Odpowiedz