Wpis z mikrobloga

Gurwa 8 pustych stron gorących przeplatanych stronami na których jest 1 wpis w którym ktoś żali się że ma puste gorące. Jestem dumny z użytkowników tego portalu, a jeszcze bardziej dumny jestem z deweloperów wykopu którzy nie potrafią zrobić dobrej kwerendy gorących xD

#pustegorace #duma #bialeknapraw
Zgrywajac_twardziela - Gurwa 8 pustych stron gorących przeplatanych stronami na który...

źródło: comment_1652597388s5bViJYZgJW97mZG6Sjt9V.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zgrywajac_twardziela: za każdy razem XD

#!$%@? wszystkie najpopularniejsze tagi na czarno myśl że jesteś elitą wykopu XD


@weezyxboss: sraken pierdaken XD nie chodzi o to co w gorących (bo nic nie ma XD) tylko o sam fakt że na miejscu wpisów z tagiem z czarnej listy nie ładują się kolejne już bez tego tagu - jak widać to przerasta/mają to w dupie programiści wypoku XD
  • Odpowiedz
@weezyxboss:

#!$%@? wszystkie najpopularniejsze tagi na czarno myśl że jesteś elitą wykopu XD

Coś pisałem o byciu elitą, czy to Twoje urojenia? xD Mam bekę z tego, że kwerenda gorących nie działa na bazie filtrowania wpisów(wstawiając w to miejsce te "niższe"), tylko po prostu usuwa te z niechcianymi tagami. To jest furszerka i ewidentny błąd deweloperów, wielokrotnie o tym pisałem do adminów czy moderacji, ale zostało to olane(jedyny odzew jaki
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Podejrzewam że to po prostu kwestia optymalizacji. Mają jakiś cache na bazie który serwuje wszystkim te same gorące minus to co masz na czarnej liście. A tak trzeba byłoby wykonywać zapytanie każdemu osobno, i po co komu ten kłopot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: no niestety zgaduję, że debile, którzy nie tylko nie potrafią włączyć blokowania reklam, ale pewnie jeszcze w nie klikają to ci sami debile co oglądają to gówno.

Więc zgaduję, że jak ktoś ma IQ powyżej poziomu małpy to nie jest klientem docelowym wykopu, bo na nim się nie zarobi.
  • Odpowiedz