Wpis z mikrobloga

Ok, bardzo poważne pytanie do wszystkich lewaków i prawaków i niezrzeszonych.

Chciałbym z @MistrzuYoda znów wziąć się za #najmadrzejszywykopek

Krótko opiszę dotychczasowe zasady.

1. I etap, biorą udział wszyscy. W kilku partiach rozwiązują test złożony z 40 pytań w określonym czasie, było ok. 15 sekund na każde pytanie i potem przechodziło do kolejnego.

2. II etap, bierze udział ok. 50 osób, zasady rozwiązywania testów te same. Służył wyłonieniu finalistów.

3. III etap, czyli finał, w którym brało udział ok. 20 osób i wygrywał w nim po prostu najlepszy.

Za każdą dobrą odpowiedź był 1 punkt, więc system był logiczny i prosty.

Pytanie brzmi: czy są jakieś sugestie odnośnie formy przeprowadzania konkursu, które pomogłyby go usprawnić? (oprócz usprawnień aplikacji, która od II etapu działała prawie idealnie, choć na pewno 2-3 usprawnienia dałoby się wykonać)

PS. czy jest w ogóle zainteresowanie inijatywą? Można dać plusa na znak, że tak.

PS2. na zdjęciu podział na kategorie - czy jakiejś brakuje Waszym zdaniem

Wołam też #neuropa jako najważniejszy tag na wypoku skupiający mądrych ludzi.

PS3. polecam zaobserwować tag #najmadrzejszywykopek , pod nim będą się pojawiały wszelkie dalsze informacje.
s.....2 - Ok, bardzo poważne pytanie do wszystkich lewaków i prawaków i niezrzeszonyc...

źródło: comment_dsqTJLxWFSqOAP0hnhOVHLDsKw3H2PCF.jpg

Pobierz
  • 115
@stekelenburg2: Po pierwsze, primo, dać więcej czasu na odpowiedź i ogólnie na cały test.

Po drugie, primo, żeby było tyle samo pytań z każdej kategorii, bo mam wrażenie, że w ostatniej edycji miałem większość pytań z polityki, historii i sztuki.
PRZY OKAZJI !!!

żeby uniknąć oskarżeń o lewackość konkursu, czy tym podobnych, chciałbym zaprosić do jego organizacji jakiegoś prawaka, który raz, że ma czas, a dwa, że byłby gotów ręczyć za moją bezstronność, gdyby pojawiły się ew. oskarżenia. Przekażę mu wszystkie pytania itp.

Jakieś propozycje?
żeby uniknąć oskarżeń o lewackość konkursu, czy tym podobnych, chciałbym zaprosić do jego organizacji jakiegoś prawaka, który raz, że ma czas, a dwa, że byłby gotów ręczyć za moją bezstronność, gdyby pojawiły się ew. oskarżenia. Przekażę mu wszystkie pytania itp.


@stekelenburg2: Ja się zgłaszam.