Wpis z mikrobloga

#nocnazmiana

Cześć Mirki, ja z taką dosyć nietypową prośbą :)

Prowadzę właśnie badania do pracy magisterskiej nt. zjawiska Mobbingu i Molestowania seksualnego w pracy wsród mężczyzn. Podczas pisania części teoretycznej uświadomiłam sobie jak bardzo mało jest badań na ten temat i jak wielu ludzi w ogóle z założenia określa te zjawiska jako bardziej związane z kobietami. Ja jednak jako jedna z kobiet chcę ten mit obalić. Jeżeli któryś z was miałby ochotę wspomóc studentkę to będę ogromnie wdzięczna. Podkreślę tylko - ankieta skierowana jest tylko do mężczyzn, jest anonimowa i zostanie wykorzystana tylko na potrzeby pracy magisterskiej.

Link do ankiety: https://forms.gle/cQdLXSkhmqST5Ng88

Z góry bardzo wam dziękuję :)

#niebieskiepaski
  • 6
@Puella1357: w pytaniu "Czy kiedykolwiek spotkał się Pan z mobbingiem w swoim miejscu pracy?" brakuje odpowiedzi: "Tak, byłem świadkiem mobbingu".
Odpowiadając "nie" jednocześnie mówię prawdę i kłamię, bo nie byłem ofiarą, ale widziałem jak ktoś inny był mobbowany, więc spotkałem się z mobbingiem
@RyugaHideki: Tak, totalnie masz rację. W pierwszej wersji kwestionariusza były takie pytania, ale podczas konsultacji z opiekunem pracy zostało ustalone, że muszę zminimalizować liczbę pytań i opiekun zaproponował wykluczenie odpowiedzi z perspektywy świadka. Nie zmienia to jednak faktu, że absolutnie się z Tobą zgadzam i uważam, że te pytania powinny się pojawić :)