Wpis z mikrobloga

Zbrodniarz wojenny Igor Striełkow aka Igor Girkin odpowiada na temat numer jeden w proruskich internetach

https://pl.wikipedia.org/wiki/Igor_Girkin

W odpowiedzi na pytanie: "Czy wiedziałem o straszliwych stratach i bezsensowności pogromu na Siewierskim Dońcu? - Odpowiadam: tak, to prawda. Cztery dni temu. Opowiedziałem o tym bardzo krótko i bez szczegółów w raporcie z 9 maja: "Niepowodzenie w przeprawie przez Siewierski Doniec na południe od Kreminnego". Postanowiłem wówczas nie relacjonować szczegółowo tego wydarzenia z tych samych powodów, dla których nie pisałem o wielu innych znanych mi "wyłomach w sztuce dowodzenia Siłami Zbrojnymi Federacji Rosyjskiej". Nie potrafiłem sobie jednak w pełni wyobrazić skali poniesionych wówczas strat i uważałem, że są one o połowę, a nawet trzy razy mniejsze. Czy teraz wiem coś oprócz tego, co powiedzieli blogerzy? - Tak, wiem, łącznie z bezpowrotnymi stratami w ludziach (w tym w wyższej kadrze dowódczej). Nie zamierzam jednak podawać żadnych szczegółów.


#rosja #wojna #ukraina #aryoconcent
Aryo - Zbrodniarz wojenny Igor Striełkow aka Igor Girkin odpowiada na temat numer jed...

źródło: comment_1652453850I83AFze1huUrbX8UZWk7tG.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Aryo: oni muszą być już okrutnie zdesperowani, że kilkukrotnie próbowali przeprawić się przez tą rzekę i kilkukrotnie ponieśli ogromne straty...
  • Odpowiedz
tyle, że pluje ciągle do swojego gniazda,a Kreml takim nie popuszcza. Prędzej czy później się doigra i odjebią mu Popiełuszkę


@huudyy: posłuchaj go tu są fakty pomieszane z ich propagandą. On jest propagandą ale nie mainstremową. Stoi po stronie grupy która ma na pieńku z szojgu. Kreml mu nie ma co popuszczać bo kreml za pośrednictwem FSB nim steruje. Naprawdę ludzie tu wierzycie że to jakiś niepokorny? On tak gada od
  • Odpowiedz