Wpis z mikrobloga

, ta baba się chyba cieszy


@aaron___b: Ona się cieszy, bo koleś ją nagrywa telefonem — zobacz, jak jej mina zrzedła, jak zajrzała w okno i zobaczyła faceta we krwi. Czy my oglądamy ten sam filmik?
  • Odpowiedz
@M4rcinS: Ale to Ukrainiec nie mógł zamordować? Faktycznie osądzenia przed wyrokiem jest idiotyczne ale gdyby chodziło o Polaka to pierwszy byś wyrok wydawał. Wam na ich temat już w głowach się przeprawca. @manitho: Faktycznie widać, że jak zagląda przez okno to mina idzie w dół
  • Odpowiedz
aktycznie osądzenia przed wyrokiem jest idiotyczne ale gdyby chodziło o Polaka to pierwszy byś wyrok wydawał


@profildogier: Typie, pokaż mi, gdzie kiedykolwiek w takich tematach wyrokowałem, generalnie tematy przestępstw nie jarają mnie i rzadko kiedy się udzielałem przez prawie 13 lat na Wykopie w nich. Pytam się, na jakiej podstawie stwierdzono, że to Ukrainiec, dotychczas nie dostałem żadnego z dowodów o których niektórzy mówią, że istnieją. Więc skończ pieprzenie.
  • Odpowiedz
@profildogier: No i w drugą stronę mogę powiedzieć, gdzie każdy pierd urasta do skali katastrofy narodowej i utraty kontroli nad państwem. Natomiast nadal nie otrzymałem odpowiedzi na moje pytanie.
  • Odpowiedz