Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki z #motocykle mam pytanie, kupiłem motocykl, który nie ma pomarańczowych, a czerwone kierunkowskazy, tłumik też nie jest fabryczny i jest zdecydowanie głośniejszy od oryginalnego. Czy w przypadku kontroli i natrętnego pana policjanta, który koniecznie chciałby zabrać mi dowód rej. automatycznie dostaję zakaz dalszej jazdy czy może mogę wrócić do domu na kołach? Czy podczas zawierania polisy może lepiej od razu wziąć za parędziesiąt złotych dodatkowe assistance?
  • 10
  • Odpowiedz
@Ewelicutje: Assistance zawsze na proposie a 50 PLn to zadna kasa. Byla awaria i koszty z nia zwizane bedzie kosztowala wielkrotnie wiecej.

Za tlumik czy kierunki nie powinno byc zakazu dalszej jazdy.
  • Odpowiedz
@Ewelicutje: Drogówka Cie ściągnie za te kierunki bo to sie rzuca w oczy, a już nie mówie że na przeglądzie to przeważnie tylko światła sprawdzają w motocyklu.
Zadzwoń do dilera bo może mają całe kierunki do europejskiej wersji, jak nie to poszukaj na ebayu.
Zdjęcie twoje czy z netu? Bo jak ci dealer sprzedał moto bez europejskich kierunków to xDD
  • Odpowiedz
@Ewelicutje: fajne moto, jaki to model? do wydechu sie nie przyczepiaja az tak bo i tak 3/4 moto na polskich drogach przekracza normy, ale te kierunki to byl zmienil, nawet dla wlasnego komfortu w przypadku glupiej kolizji, gdzie ubezpieczyciel moze sie wypiac na Ciebie przez to
  • Odpowiedz