Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Jak mnie rozsierdza ustawianie klimatyzacji na 20 stopni. Zamiast ustawić sobie jak człowiek 24 stopnie, żeby delikatnie wiało i nie było szoku gdy wchodzi się do pomieszczenia nieklimatyzowanego. To taki dzban musi wychłodzić bo "hehe Aneta już kaszle" i oczywiście mocny nawiew, żeby wiało na jedną stronę szyi i jedną rękę, bo całe ciało w tej samej temperaturze to zbyt duży komfort.
#pracbaza
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarianoaItaliano: @goferek: u mnie dodatkowo jest problem taki, że często muszę chodzić po całej firmie, a część pomieszczeń nie jest klimatyzowana, więc po prostu ubieram się lekko i jest w miarę ok
@goferek: @MarianoaItaliano: Przesadzacie, najbardziej uniwersalna temperatura to przedział 22-23 większości ludzi nie jest za ciepło wtedy

@rpiro: Ludzie nie ogarniają klimy, sam w zeszłym okresie letnim miałem ustawione w domu 24 stopnie głównie w trybie sleep i było idealnie, nawet narzeczona która woli niższe temperatury nie narzekała że jest gorąco
wiało na jedną stronę szyi i jedną rękę


@rpiro: jeżeli komuś tak wieje w ten sposób to układ pomieszczenia i klimatyzacji jest kompletnie #!$%@?. Temperatura w całym pomieszczeniu powinna być jednakowa bez żadnego 'wiania'.