Wpis z mikrobloga

Hu tao znowu dręczy ulubionego pachołka z inazumy ( ͡º ͜ʖ͡º) Szkoda tylko że tak mało życia ma a nie będę jak głupi przewijał co chwila na 24 żeby nie padał jak mucha.

Pomyślałem leżą w sumie w inventory jakieś piaski shime z EM, ulepszyłem, zamieniłem tu i tam parę rzeczy i koniec końców działa bardzo dobrze. W timku double geo z ning, zvapowane CA poszło z ~78k na ~86k, w VV na samym swirlu pyro leci po 103-106k, jak się człowiek spoci jak na video to wali po 116k w typa. No ale do takich zabiegów niestety potrzeba homy - bo bez homy gra się DB który i tak ma z buta EM na substacie.

#genshinimpact
  • 7
@Screw_Pass20: thoma C6? No z krytami masz trochę średnio i te 33 EM boli choć w sumie i tak się od cukrozy dostaje. Ja na sandzie hp miałem coś koło 130 EM bez buffów. Musisz jeszcze zeswirlować ulta cukrozy z pyro żeby dostać dodatkowy pyro dimidż.
@internet_user7: Jest c6. Teraz swirlowalem ulta sucrose z pyro i też było 109k. Test i tak robiłem z ciekawości, bo na crimsonie z wardenerem mam stabilniejszy build z 62 cr i 134 em. Sucrose ma 876 em, pomyślę o zrobieniu sandow em dla Hu Tao jak wpadną.
@Screw_Pass20: ja se dałem spokój z crimsonami po tym jak zorientowałem się że od farmienia emblemu przez kilka miesięcy miałem dość sporo dobrych shime do sprawdzenia, w tym setowy kubek pyro. I w sumie jakoś nie tęsknie za CW, co prawda nie walnę miljon z ulta ale co za różnica jak i tak mało co przetrwa tą nawałnicę CA z shimenawy. Jak były dwie jaszczurki na 12-3 to trzeba było uważać