Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HachiRoku: podatek wzrasta tylko gdy dostosujesz pomieszczenia lub chcesz rozliczyć koszty z nimi związane. Ja mam dom jako miejsce wykonywania JDG, pracuje w sali zabaw (takie pomieszczenie w domu które, nie służy tylko do JDG), place zwykły podatek.
@HachiRoku: Rachunki za energie, wode, farbe, panele podłgoowe, drzwi, środki czystości, podatki od nieruchomości itp odpadają.
Rachunki za telefon internet możesz odliczać jeśli używasz tylko do JDG, a używasz tylko do JDG ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do tego biurko, fotel tez możesz wrzucić w koszty, ale już sofy nie. Jakby co to na fotelu pracujesz a relaksujesz się na podłodze lub sofie:)
@zibizz1: akurat UPC daje mi lepszą cenę prywatnie niż netto na firmę, krzesło mam, remont kończę a telefon na kartę ( ͡° ͜ʖ ͡°) totalnie nie mam czego wrzucić w koszta ()
@HachiRoku: mozesz probowac pytac w upc czy mozesz oferte prywatna wziac na dane z firmy w razie czego. Ja tak w plusie dostalem, proponowali 55 brutto prywatnie i 55 netto na firme. Wzialem 1 opcje z wpisaniem danych firmy na fakture i bez problemu