Wpis z mikrobloga

Moja relacja "na żywo" – podsumowanie pierwszych 30 minut (mogłem coś przekręcić, więc radzę uważać):
● W połowie czerwca Misza wraca na parę tygodni do Polski, do Jeleniej Góry (skąd pochodzi);
● Opowiadał o napadzie na niego sprzed roku, słynne "kol de polis". Podobno napadnięto go po 2 nocy i zlał złodzieja-khmera.
● W przyszłym roku, w okolicach maja planuje z jakimś Andrzejem podróż łódką z Norwegii na Spitsbergen (Svalbard). Początkowo planował,
  • Odpowiedz
@Hana1: Sam chciałem dowiedzieć się co gada, bo na lajwach mówi wiele informacji, których później nie przekazuje. Po zakończeniu nadawania kasuje te lajwy, więc chciałem mieć dowód, że lajw który opisałem odbył się. Normalnie Misza robi te lajwy o godzinach dla mnie niedostępnych.
  • Odpowiedz
@wielki_hrabia_spekulacji: Po zakończeniu pisania powyższego opisu i odsłuchania pół godziny daruję sobie resztę. Słuchałem lajwa dla ciekawostek o samym prowadzącym (te już skończyły się), nie dla jego mądrości życiowych. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 6
@pelt tak, już płynął z tym Andrzejem i go zostawił zaraz na początku bo mu się nudziło na jachcie xD Dobrze mu wychodzi rezygnowanie ;D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@razor172: Pierwszy raz obejrzałem aż tyle czasu lajwa Patera (normalnie nie oglądam lajwów) i żeby nie marnować czasu zrobiłem powyższą notatkę w jego trakcie. Ale więcej tak raczej robić nie będę. Większość lajwów u każdego rodzaju twórców to strata czasu i tym razem uczyniłem wyjątek. A u Miszy są jeszcze o niedogodnej porze dla mnie + dużo mądrości życiowych, które mnie nie obchodzą. Co zaś do innych moich wpisów, wrzucam je,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pelt: Co to za Karolina w jego relacji? To nie ta co na początku roku próbował do niej zagadać aby ich odwiedziła?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co to za Karolina w jego relacji?

@maxelm2: Jeśli chodzi o dziewczynę, która pojawiła się w ostatnim instastory u Patera to nic o niej nie wiem.
  • Odpowiedz