Wpis z mikrobloga

Witam mirki i mirabelki, mam problem poglądowy i chce zasięgnąć opinii i poszczególnych źródeł, ciągle widuję memy lub dyskusje o Mai Staśko i jest to osoba bardzo kontrowersyjna, staram się doczytywać wszystkich za i przeciw tego jak wygląda jej działalność publiczna, z częścią się zgadzam, z częścią nie. Nie jestem pewien czy wiem wszystko, dlatego prosiłbym o ewentualne opinie i w miare możliwości potwierdzenia źródłowe, dziękuje i #!$%@? #majastasko #bekazprawakow #bekazlewactwa #lewica #prawica #opinia
  • 8
  • Odpowiedz
@kubbb344: Maja część rzeczy robi dobrze, a część rzeczy odpiwedala prawdopodobnie by było o niej głośno, ponieważ prawaki dają się baitować na to. Gdyby nie odpały stasko i bóldupy wykopowych kucy to szczerze nawet bym nie wiedział kto to jest xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: Właśnie o to chodzi, nie podoba mi się fakt ze wiele razy baituje dla uwagi ale to jednak nie jest coś za co bym mial ja uznać za osobę tak skrajnie negatywna, co do krytyki wobec kapitalizmu i dopisywanie sensu rzeczom które nie mają sensu (jak rusek gbanconcy niemowlaka, żeby móc sprzedawać to w darknecie, BO TAK DZIALA KAPITALIZM) się nie zgadzam, ale poza tym no, poza #!$%@? baitami widze
  • Odpowiedz
@kubbb344: Masz tłicza? Maja czasem tam nadaje, polecam posłuchać. Zdarza jej się coś palnąć na instagramie ale jak się jej posłucha na strumyku to ogarnięta, wrażliwa kobieta.

  • Odpowiedz
@kubbb344: Maja Staśko to feministka i obrońca praw osób LGBT+. Laska ma bardzo mocno lewicowe poglądy. Maja z prawie każdej kobiety potrafi zrobić wielką męczennicę (patrz drama Mateusz Spysiński i QFTB). Według niej facet jest zawsze zły, a kobieta zawsze jest dobra. Maja na swoich portalach społecznościowych nonstop powtarza feministyczne hasła typu toksyczna męskość, patriarchat, body positive, fat shaming itd. Staśko bardzo mocno nienawidzi kapitalizmu i to widać (posty o drogim
  • Odpowiedz