Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Pamiętam jak w 2013 roku kupiłem sobie kartę typu graficznego z 2gb ramu, 2 G B R A M U. I była tam dodawana gierka o nazwie Tomb Raider. Chodzi o remake btw. Trzeba przyznać, że remake wyszedł zajebiście. Lara dostawała po dupsku ostro, co sceny z jej śmiercią udowadniały xD Już później ugrzecznili te gry i już nie ginęła tak krwawo xD

#gry #tombraider
Pobierz Mega_Smieszek - Pamiętam jak w 2013 roku kupiłem sobie kartę typu graficznego z 2gb r...
źródło: comment_1652280129PucdAtrfQ9k5lD9OwMBz03.gif
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mega_Smieszek: W stare Tomb Raidery nie grałem, ale ten odświeżony był całkiem spoko, brutalny, mięsisty, ładny graficznie, no i Lara w takiej dziewczęcej wersji jest bardziej pociągająca. Ale straszny dysonans między fabułą (survival) a rozgrywką (strzelanka). Jeszcze u mnie w bibliotece od 2 lat lekko czekają Rise i Shadow na ogranie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZlodziejBilonownic: Rise poza słabą fabułą jest ciekawsza gameplayowo, ale tak jak wspomniałem, brakuje tego pazura, tej dzikości w rozgrywce. A Shadow też czeka na swoją szansę u mnie w bibliotece xD Z tego co słyszałem jest jeszcze gorzej.
@Mega_Smieszek: Shadow nie jest zły sam w sobie, jest taki... meh i tyle, postać Lary jest tam jakaś taka spłycona, gadają jej że jest #!$%@? i aby by pruła do przodu, że w sumie to się nie różni od antagonisty zbytnio... takie #!$%@?