Wpis z mikrobloga

Nosicie ochraniacze nadgarstków? Ja właśnie otrzymałem takie jak poniżej REKD. Ręka faktycznie jest sztywna, ale czuje się to bardzo niekomfortowo. Jakby pomiędzy dwie sklejki wsadzić dłoń.
Chyba wolałbym tylko wewnętrzną stronę sztywną, albo jakiś bumper i na niego upadać, tak aby w razie czego odgiąć dłoń/palce do góry, ale w tych nie jest to możliwe.
#rolki
Pobierz abc3 - Nosicie ochraniacze nadgarstków? Ja właśnie otrzymałem takie jak poniżej REKD....
źródło: comment_1652274771lTNO9V0pXNMzp4VSaIjxph.jpg
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@abc3: gowno da taki ochraniacz, nadgarstek i tak sie zbije przy upadku to juz lepiej rekawiczki jakies grubsze zalozyc niz chodzic jak zagipsowany
@kubushXd nie znam się ale się wypowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takie ochraniacze to konieczność. miałem identyczne, zajechałem w 2 sezony, później kupiłem bardziej solidne, ale konstrukcja jest zawsze podobna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@abc3: ja używałem ale strasznie się ręce pocą i później to #!$%@? gównem xD trzeba prać a po jakimś czasie się w pralce rozwalają. Jakby ktoś coś polecił to byłoby super
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vetinari: dokładnie. Ochraniacze na nadgarstek to podstawa, można wtedy się fajnie ślizgać, wybrnąć z każdej sytuacji. Generalnie to chyba najważniejsze, ja nie noszę już na kolana i łokcie, tylko nadgarstki i kask.