Wpis z mikrobloga

@agacix6: nie przyjechalabym( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dopuszczam możliwość, że dowiedziała się o kimś od osób postronnych, że przyjedzie, bo darmowy melanż, a tak to nie ma ochoty się z nią widzieć i że ta wiadomość jest skierowana do jednej konkretnej osoby (nie wiem czemu obstawiam zenka( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Coś o tym wiem. Po podobnym komentarzu "przyszli się nażreć za darmo", na kolejnych imprezach u mnie w pracy większość się już nie pojawiła. Ja bym się obraziła na miejscu zaproszonych i dała sobie z nią spokój.
  • Odpowiedz
@Dromodron: Bo dla mnie to jest taki typ człowieka. Zwróciła na siebie uwagę? Zwróciła. Chciała dowalić niektórym uczestnikom? Przynajmniej próbowała tak, żeby wszyscy widzieli. Ja nawet na miejscu tych, którzy w dalszym ciągu mogą czuć się zaproszenie przez jaśnie panią, raczej bym sobie dała spokój z tą jej imprezką.
  • Odpowiedz
@agacix6: ona ma jakiś skrzywiony kodeks wartości. Jej się wydaje ze robi dobrze. To mi się wydaje ze jest w stronę Elizy, która ze placami naprawdę ostro jechała Marike. Zenek Marike otwarcie krytykował, wszystko na ryj a nie po katach. Może ktoś po imprezie u Zenka czy w Dzienowki powiedział, ze przyjechał tylko dlatego ze za darmo, i to pewnie jest ukryta aluzja. Marika w gruncie rzeczy jest w miarę szczera
  • Odpowiedz