Wpis z mikrobloga

Ej o co chodzi laskom żeby za szybko nie odpisywać na ich wiadomości?
Jak dostanę wiadomość akurat w wolnej chwili i na nią szybko odpowiem to co w tym złego?
Mam specjalnie udawać że nie mam czasu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zwiazki
  • 11
  • Odpowiedz
@WeirdChamp: To zależy. Generalnie zasada jest taka, że na początku jednak musisz się zaangażować i odpisywać szybko (ale w żadnym razie nie mieć pretensji jak ona nie odpisuje). A jak laska się zainteresuje to możesz mieć bardziej #!$%@?.

W ogóle to kto ci powiedział, żeby szybko nie odpisywać? Jedyne co masz udawać to to, że jesteś alfą. Najlepiej nic nie udawać, bo laski cię przejrzą. Autentyczność jest w cenie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WeirdChamp: odpisuj kiedy masz czas i tyle. Jestes akurat zajęty, skończ co robisz i dopiero odpisz, akurat siedzisz na telefonie odpisz od razu, tyle i aż tyle. Głównie chodzi o to by nie pokazać, ze jestes na każde zawalanie, ze ona napisze o dowolnej godzinie, a ty juz po kilka sekundach z jęzorem na wierzchu odpisujesz. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@WeirdChamp: Ja odpisuję kiedy mam czas, więc zdarza się nawet po 5 sekundach jak siedzę na telefonie, jakbym miał bawić się w gierki niektórych bab to już dawno bym oszalał ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz