Wpis z mikrobloga

@Mitr13: panie, jeszcze by Tobie za blacharkę płacił bo ma obowiązkek zejść z hulajnogi - czy tam UTO jak to sie chyba klasyfikuje ;-)

W sumie w gda ostatnio byl wypadek smiertelny jak babka zjechała z chodnika pod samochód - az jestem ciekaw czy jakis werdykt zapadł i jaki.

@Kempes: jeszcze rowerzysta - "aaa jestem samochodem, a nie czekaj, bo pieszym i o jakie ladne kolorki" - chociaz powinienem napisać
@nilphilus: no tak myślałem, że to on sam sobie byłby winny, bo gdybym był 20 metrów bliżej, to nie wiem, czy bym zdążył zareagować. Jeszcze baran w sluchawkach jechał xd
@Mitr13: no niestety niektórzy używają mózgu tylko żeby zapamiętać w której ręce papier toaletowy trzymają - coz pan zrobisz jak nic pan nie zrobisz.

Ale warto kamerkę mieć, polecam - ja sobie kiedyś pod choinkę zarzyczylem (zeby mieć motywację do kupienia samochodu xD)
ostatnio jechałem samochodem i jeden debil na hulanjodze elektrycznej #!$%@?ł się na przejście dla pieszych i jeszcze miał pretensje, że gwałtownie zachamowałem xd


@Mitr13: Mi tak kiedyś chłop rowerem wjechał na przejście, żeby mało było to piesi mieli czerwone. Zahamowałem dość gwałtownie, co normalne w takiej sytuacji. Chłop się przestraszył aż się #!$%@?ł na ryj xD
@Kempes: Z tymi kierowcami to #!$%@?, po wprowadzeniu pierwszeństwa pieszych w tym roku nic się nie zmieniło, dalej chcą po stopach przejeżdżać byle nie ustąpić pieszemu.