Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem chodzenia na komedie romantyczne do kin. Dla mnie są to zwykłe filmy o zwykłych ludziach, coś co czasem puszczają w ciągu dnia w telewizji. Skoro za kilka lat można obejrzeć taki film w telewizji, to po co płacić za bilet do kina?

Co innego filmy sci-fi, horrory, filmy akcji. Nagłośnienie, efekty specjalne itp lepiej się prezentują w kinie niż w zwykłym telewizorze, więc jeśli ktoś jest fanem jakieś serii np Star Wars to jeszcze jest sens iść na to do kina, ale jakieś dramaty obyczajowe i komedie romantyczne?

Chyba, że to ze mną jest coś nie tak ¯\_(ツ)_/¯

#film #kino #przemyslenia #zainteresowania #gownowpis
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gollumus_Maximmus:

Ja wiem że po roku czy dwóch filmy nawet te "tylko w kinach" będą w TV, chodzi mi o to że wyjście do kina kosztuje, więc jak już się płaci to fajnie jest wybrać coś wyjątkowego, co w kinach może lepiej wyglądać ze względu np na efekty 3D (oglądałam niektóre filmy w 3D na telewizorze, ale gorzej to wyglądało niż w kinie) czy nagłośnienie. Komedie romantyczne są zwykłe, tworzone
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Można kupić abonament na kino, wtedy nie jest żal gdy ogląda się w kinie również te słabsze produkcje. Choć za oglądanie komedii romantycznej to musieliby mi zapłacić zwykłą godzinową stawkę :P
  • Odpowiedz