Wpis z mikrobloga

@Karrrachan: te cztery nie odpadły i nie wróciły...( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja ze 2 miesiące temu pisałem,że coś mi się wydaje,że motywem tego sezonu będzie słodkopierdzące big love Kapsla i Karoliny...( ͡° ͜ʖ ͡°) A przynajmniej będą w finale.Niczym Baśka i Italiano...( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bubba222: myślisz, że gdyby Karolina wygrała to tak by się odcięła od programu i wróciła do swojej pracy jako kelnerka w knajpie? Wiadomo, że o wygranych będzie głośno na portalach plotkarskich, fejsie i to idealny moment, żeby teraz nakręcać swoją popularność i potem wykorzystać te 5 minut i wycisnąć z nich jak najwiecej (pieniążków). Coś mi ta jej po programowa postawa się nie zgadza z tym, że wygrała. No i jej
@hannahm0ntana: do końca sezonu maja zakaz afiszowania się.Jak było-diabli wiedzą.Może normalnie sobie pracuje,a potem coś zrobi na własny rachunek,a może Kapsel kula rzuci?...Ja tylko kiedyś napisałem,że podejrzewam taki scenariusz,że big love zaniesie ich do ostatniego tygodnia,a może i po zwycięstwo...( ͡° ͜ʖ ͡°)P.s.O Siarze tez jakoś cicho,a kiedyś Nasi Ludzie z Dębicy pisał mi na priv,że za wygraną coś tam podobno otworzyła...( ͡° ͜ʖ ͡
@bubba222: do większego big love pasowałby mi bardziej Kuba z Dominika, że mimo przeciwności losu wrócili do siebie xD bo para Kasper z Karolina to na tle pozostałych par to nic wielkiego, coś tam się pocałowali i to tyle, a tu już miedzy Kuba, a Oliwia i miedzy Jayem i Eliza działo się więcej niż miedzy Kapslami
@bubba222: no 14 odcinków do finału i piszę jak ja to widzę na ten moment. Jak odpadła to też sądziłam, że szybko ją przywrócą i będzie big love, ale na ten moment uważam, że przywrócenie jej nie zrobi żadnego zamieszania, bo łaska była jednak nudną postacią. Teraz bardziej wierze w te plotki, że Kasper jest z Laurą i że to miedzy nimi coś się jeszcze wydarzy w programie.