Wpis z mikrobloga

Proszę Państwa, szanowne wykopki, właśnie wracam z Indii, gdzie wreszczie po roku brania finasterydu, zrobiłem sobie przeszczep włosów.

Tak, dobrze czytacie, nie Turcja, tylko Indie.

Jeżeli planujecie w najbliższym czasie przeszczep włosów, to radzę wstrzymać się z zakupem biletów i zapraszam do czytania mojej serii nowych wpisów na tagu #przeszczepwindiach , a w nich międzyinnymi :

- Zdjęcia przed zabiegiem i po zabiegu. Bonusowo zdjęcia przed braniem finasterydu.
- Dlaczego klinika w Indiach jest tak zajebista, że warto lecieć 7 h trasą wynoszącą ponad 6000 km
- Linia włosów o kształtach piramidy Cheopsa w połączeniu z Taj Mahalem, której nie powstydziłby się sam Pitagoras.
- Gigantyczny przeszczep na skroniach o liczbie graftów, której ja osobiście w internecie do tej pory nie widziałem. W Polsce takich zabiegów się praktycznie nie wykonuje, biorą się za nie tylko topowe kliniki na świecie.
- Innowacyjna metoda przeszczepu włosów stworzona przez hinduskich doktorów, która zwiększa % przeżywalności graftów.
- krótki poradnik na temat życia turystycznego w Indiach

Pierwszy wpis jeszcze w tym tygodniu, wszystko na tagu #przeszczepwindiach


#przeszczepwlosow #finasteryd #minoxidil #blackpill #indie #wychodzimyzprzegrywu
okrim - Proszę Państwa, szanowne wykopki, właśnie wracam z Indii, gdzie wreszczie po ...

źródło: comment_1652176333fA4xmzxwq05a1h3fcKDcX6.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz